Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázkonvektor vásárlásakor...

Jani44!!4! kérdése:

Gázkonvektor vásárlásakor jellemzően érdemes hozzá garanciát is venni?

Figyelt kérdés

Adott esetben egy FÉG készülék kapcsán kérdezném.


Kb. 12000 forintos plusz költségről van szó, de úgy hallottuk, ez évente ismétlődik, a készüléknek nem minden részére érvényes, és a garanciás kiszállás sem teljesen díjtalan.


Azt a tanácsot kaptuk, hogy inkább ne pazaroljunk rá, úgysem romlik el, de biztos ami tuti alapon azért több helyen is érdeklődnék, hogy mi a gyakorlat, tapasztalat.



2018. márc. 13. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

nem rég cseréltem le, a régi Féget újra. Semmi plussz garanciát nem vettem hozzá, csak ami jár vele. Nem jellemző, hogy elromlik, még a régire sem, alig van benne alkatrész, nem bonyolult, javítása aránylag olcsó.

Gondolom a régit cserélitek; szakemberrel cseréltessétek, papírozva a cserét, nekem tavaly felül is vizsgálták utána a rendszert, mert egy új előírás szerint kellett.

2018. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!