Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire húzzák le a kazán...

Mennyire húzzák le a kazán szerelők az embereket?

Figyelt kérdés
Pl. nem rég volt egy alaplap csere 70 000 forint, de hogy tud az egyáltalán elromlani egy kazánban? Én a PC-m ben ritkábban cserélek alaplapot, pedig azt legalább elavul, de egy kazánba ugyan azt szerelik vissza ha elromlik.
2018. márc. 17. 04:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a szerelőtől függ. De elég gyakori,hogy az anyagárat is duplán számolják a valódihoz képest. És akkor még egy "tisztességes" munkadíjat is felszámítanak ezen felül. Meg a kiszállási díjak. Ajajj.
2018. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Nekem egy használt szivattyút raktak be 60 ezerért, a mocskok kihasználják hogy a tudatlan kormány miatt már nem lehet kapni turbós cirkót, és emiatt alkatrészeket sem hozzá...
2018. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk még nem volt lehúzás, pedig 8 év alatt volt már 6 szerelő, abból az utolsó volt egy öreg szaki, aki úgy rendbetette aFÉG kazánt, hogy a 3. szezont fűtjük vele hibátlanul. Egyik sem húzott le, volt olyan, hogy az extra díjas SOS szervízes alig kért pénzt a szivattyúért,amit használtan tett be az elromlott helyett.

Ez az alaplap volt téma nálunk is, ez sajnos tényleg ennyi.

2018. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miután kötelezik rá az embereket, hogy vegyék az újat, így annyit kérnek amennyit nem szégyellnek.


Nekem 30 éves Fég van, eddig egyszer cseréltem bimetált kb. ezer Ft-ért a 30 év alatt.

Idén kap egy teljes felújítást, azután ismét el leszek vele néhány évtizedig...

2018. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!