Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy és hol lehet egy családi...

Hogy és hol lehet egy családi házban füstölt dolgokat szárítani és mit lehet tenni, hogy ne rágja meg az egér? Akiknek van tapasztalatuk, hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?

Vett a férjem 10 kg. füstölt kolbászt, de még szikkasztani kellene, mert nagyon puha.

A padlás ugye nem jó, mert ilyen időben már meleg, a szuterénben meg félek, hogy egér lehet. (Időnként előfordul)

Ha belehúzom zacskóba, akkor meg nem szellőzik.

Mérget nem rakhatok ki, mert macsekok vannak.

A lakásban nem lógathatom sehova, mert csöpög belőle egy idő után a zsír, meg erős füst és fokhagyma szaga van.

A hűtőben, mélyhűtőben nem szikkad.

Tényleg mindjárt kivágom az egészet a francba!


2018. márc. 28. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A: padlás

B: keskenyebb nyári konyhába vastag drót áthúzva.

Kolbász,szalonna

nyárikonyhába ami inkább tároló jönnek mennek az egerek,de 2 méteres magasságba a falra nem másznak fel és nem ügyeskedik magukat végig a dróton

2018. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szúnyoghálóval lazán körbetekerni, hogy bogarak ne fèrjenek hozzá.
2018. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat és hogy időt szakítottatok rám!:)

Végül úgy oldottam meg, hogy vállfákra akasztgattam őket és a szuterénben a betongerendák közül kilátszó drótokra akasztgattam őket, ez eddig bevált.

Kedves 1-es, elmondanám neked, hogy a nyárikonyhában, ami ki van csempézve, a fényes csempés falon feljutott az egér a zárt ajtajú felső szekrénybe, aminek az alja 1,5 m-re volt a földtől és alatta, mellette nem volt semmi bútor.

Hogy ezt hogy csinálta, örök rejtély számomra, ráadásul a szekrény ajtaja mágnesen, gőzöm nincs hogy jutott be.(?)

2018. márc. 31. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!