Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Külföldön élő magyarok is...

Farkinjo kérdése:

Külföldön élő magyarok is igénybevehetik a csokot, persze úgy hogy nem költöznek haza? Hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

Csok

Külföld



2018. márc. 30. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a bánatot nem képzelsz már?

Olvasd el CSOK feltételeit, abban a lakásban kell laknod gyerekestől, amire a CSOK-ot igénybe vetted!

Vagy a magyar állam vegyen neked Angliában vagy Németországban házat?

2018. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

persze mindenképpen, sőt magyarországon nyaraló külföldiek is, meg külföldön gyermeket vállaló külföldiek is, meg az ingyen élő magyarok is világszerte

annyi különbséggel, hogy nekik picit több csok jár, mert külföldön minden drágább

2018. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye fel sem fogod, hogy milyen pofátlan vagy?
2018. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még szavazni sem engednélek. Majd akkor dönts az ország sorsáról, ha ide fizeted az adót is.

A helyedben elsüllyednék a föld alá.

Mi itt nyomorgunk, adózunk, mint valami állat, Ti pedig még ebből is hasznot húznátok.

2018. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy külföldön vennék házat, hanem lassan szeretnének hazaköltözni, és igénybe venni a kedvezményt. De jól meg kell gondolni, mert sok a bunkó úgylátom!
2018. márc. 30. 21:26
 6/14 A kérdező kommentje:
Arról sem én tehetek hogy az embernek kölföldön kell dolgoznia ha nem akar 20 év hitelt venni a nyakába. Mikor meg valaki haza akar költözni savazzák minden oldalról.
2018. márc. 30. 21:33
 7/14 TappancsMancs ***** válasza:
100%
A kérdést sajnos úgy tetted fel, hogy külföldön élsz és nem költözöl haza. E szerint válaszoltak. Nekem is felkeltette a figyelmem a kérdés, nyilván nem véletlenül. Ne sértődj meg a válaszokon ha azt írod "persze úgy hogy nem költöznek haza".
2018. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés egyértelműen tartalmazza: "PERSZE ÚGY HOGY NEM KÖLTÖZNEK HAZA", ezt már kár mentegetni
2018. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

savaz a tököm, megint egy, aki kiköltözött, mert itt nem volt jó semmire amiért fizetett volna neki bárki szemmel látható pénzt, aztán mártírkodik, hogy szörnyűek ezek a magyarok, megélni se lehet, csokot se adnak, savaznak is, én meg itt gürcölök

a CSOK egyébként hitel, ha ennyire irtózol tőle, hogy megérint az adósság szele :D

2018. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a fogalmazásért, de valójában úgy vennénk igénbye hogy még itt élünk. Solgoztunk párommal otthon iskola utan 4 évig, 900 ezer forintot sikerúlt spórolni, úgy hogy szülöknél laktunk. Szerintem 40 év spórolás után lehet tudtunk volna venni egy kutyaólat. Erről ennyit.
2018. márc. 30. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!