Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel-lakók! Hol tároljátok a...

Panel-lakók! Hol tároljátok a felmosóvödröt+felmosót, seprűt, lapátot?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem 1+2 félszobás, erkély és bármi tárolóhelyiség nélküli lakásba. Egy nagy beépített szekrény, plusz szekrények vannak tárolásra. A fürdő kicsi, kád, mosógép, mosdó +mellette egy szekrény, szennyeskosár és már csak megfordulni tudok a tengelyem körül. A vödröt még talán a mosdó alá be tudom tenni, de nem nyújt szép látványt. A wc is kicsi, nem mondhatnám hogy elfér benne bármi ilyesmi. Hol lehet, hol szoktatok tárolni ilyesmiket?

Előre is köszönöm!


2018. márc. 31. 06:48
 1/9 anonim válasza:
Vízórás szekrényben tartom ezeket. Lehet kapni sok helyen kisebb felmosóvödröt is.
2018. márc. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a WC kagyló mellett elfér a felmosó vödör és a partvis is, kis seprű és lapát a konyhában van a vízvezeték alatti kis szekrényben.
2018. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam viszonylag nagyobb fürdőszoba van mint egy átlagos panelban. A kád mellett van a vízóra és a vízóra és a kád között van 50 cm széles hely ahova egy 2 méter magas szekrényt csináltam. Én ott tárolom a takarító eszközeimet, ott van a felmosó vödör, a hozzátartozó cuccok is, tisztítószerek, kis vödör, törlő rongyok, seprű is.
2018. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elfér az a legkisebb wc-ben is. Nálunk is ott volt a panelben.
2018. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bár nem panel, kevés helyem van rá, csöpp fürdőszobával. Így is elfér a wc mellett minden efféle.

A párom anyjánál van panel, parányi wc-vel és fürdőszobával, de egy vödör ott is elfér a wc mellett s a polcokon rengeteg cucc (remekül pakol, csodálom, nekem ez nagyobb helyen se megy).

Ha nem szép látvány, nem az, sajna ez van. De egy csinosabb vödör azért nem vészes szerintem, de ha akarod, kis szekrényed is lehet a mosdó alatt, nekem is az van, kellenek a cuccoknak.


A partvis végülis bárhol elfér, a két kislapát a mosogatószekrény ajtajára van akasztva. Sok laposabb eszközt tárolok ajtókon.

2018. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor mi 40 évvel ezelőtt panelben laktunk, akkor az előszobában levő beépített szekrény-sornal a két szélső eleme egészen keskeny volt, olyan 30-40cm. Az egyikben a lapos tetőn összegyűlt csapadékvizet levezető ejtőcsatorna futott, a másikra már nem emlékszem, mi. A csatornák mellett azonban volt még vagy 20-25 cm-es hely, így levettem a panel burkolatot, hosszában kettéfűrészeltem és a csatornát elfedő részt fixen visszatettem. A másik félből meg csináltam egy keskeny ajtót, ami mágneszárral csukható volt. Emögé el lehetett rejteni a partvist ill. bepolcozva barkács szerszámot, eszközt.
2018. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Felmosóvödör a wc mellett benne áll a felmosórúd, a seprű meg a lapát meg a fürdőben a szennyeskosár mögött.
2018. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A konyhában volt a mosógép, így a felmosóvödör bőven elfért a fürdőben.

A vasalódeszkának, partvisnak volt egy külön szekrény, a porszívót pedig egy szekrény oldalfala mögött tartottam.

Most újépítésűben lakunk. Épp egy nagy beépített szekrényt csináltatunk, amibe ezek elsüllyeszthetők. Direkt így kértük a kialakítását.

2018. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekünk most ideiglenesen az előszoba egyik eldugott részében van. De az egyik házgyári beépített szekrény még megvan nálunk, ezt a nyáron tervezném felujítani kicsit, újrapolcozni, elosztani. Utána akár a porszívó, felmosó, szerszámok, stb jöhetne ide. Afféle "karbantartó" szekrény. :)
2018. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!