Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet beszorulni egy...

Hogy lehet beszorulni egy szobába?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mesélte a minap hogy beszorult a szobájába és órákat kellett várnia mire valaki hazajött és kiszabadította. Hogy lehetséges az hogy egyszerűen nem nyílik az ajtó? Ja és nem volt kulcsra zárva.
2018. ápr. 1. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt átvitt értelemben is szokták mondani.

Sz@r az idő nincs mit csinálni unatkozik egyedül.

Aztán valaki előkerül és változik a helyzet.

2018. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem vagyok hülye. Tudom hogy szokták átvitt értelemben is használni. De itt biztos hogy tényleg beszorult mert mondta a lány hogy rúgdosta az ajtót, próbálkozott mindennel de nem nyílt ki. Aztán a szobatársa hazaért és ő valahogy kifeszítette.
2018. ápr. 1. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Ja, hogy lány volt az illető.

Az náluk teljesen normális, hogy nem jönnek rá órákig, hogy befelé nyílik az ajtó...

2018. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kilincs is tönkre tud menni, volt, hogy szét kellett szerelni, mert hiába rángattuk, meg sem mozdította a kis nyelvet, ami az ajtófélfába bemegy. Valami szétugrott benne.
2018. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Kopott zárral megesik, hogy valami szétkopott alkatrész kiugrik a helyéből, és már nem húzza vissza a kilincs a nyelvet.

Vagy olyant is láttam már, hogy a négyszögcsapot tartó öntvényről tört le a kiálló rész, ami a visszahúzó mechanikát működtette.

[link]


De ahhoz tényleg különleges képesség kell, hogy egy befelé nyíló ajtót kifelé rugdosson valaki...

2018. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!