Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Parapetes konvektor van egy...

Parapetes konvektor van egy szobába, visszajöhet valami mégis?

Figyelt kérdés

Idén van az első telem ebben a régi lakásban és azt tapasztalom, hogy reggelre kicsit mintha nyomna, égne a szemem. A fejem is mintha többet fájna. Felhívtam egy gázost és ő azt mondja ilyen parapetesnél, ha ég rendesen, akkor nem jön vissza semmi.


Lehet, hogy valahonnan máshonnan bejön valami, mondjuk más kéményből vagy nem tudom? Ki lehet azt mérni, hogy nincs e a lakás levegőjében valami, aminek nem kellene lennie?


(azért vagyok bizonytalan, mert eleve elég nehéz szakasza ez az életemnek, nem tudom attól nem vagyok e jól)



2016. dec. 12. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A lakás régi, feltehetően párás a levegője. Nem iszol annyit, mert nem veszed észre, hogy szomjas vagy. A dehidratáltság okozza a fejfájások túlnyomó részét.
2016. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet megpróbálok erre is odafigyelni jobban. De amúgy nyáron nem tapasztaltam ezt. Ezt a párát, amúgy gondolom kilehetne mérni is, rákeresek...
2016. dec. 13. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!