Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vezérelt áram után is kell...

Vezérelt áram után is kell csatlakozási díjat fizetni?

Figyelt kérdés
Ha van 32 amperem, és szeretnék még 16 amper vezéreltet, akkor kell amperenként fizetni?
2018. ápr. 1. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. 32 A-ig ingyenes neked.
2018. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen,mert ez már bővitésnek számit .
2018. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

1 es,semmi sincs igyen már 1 szolgáltatónál sem .

Nem tudom honnan veszed,hogy ingyen lenne .

2018. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az EON-nál vezérelt áramot a nappali áram mértékéig ingyen adnak. Ingyen felrakják a külön mérőt, kismegszakítót. Ami pénzbe kerül az a mérőhely kialakítás regisztrált szerelővel, de a kérdés nem erre irányult.
2018. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

A tavaly vásárolt házban minden volt.16 A hálózat,és vezérelt is a bojlerhez.Óra áthelyezést kértünk,és 32 A

Az órát már kivülre a kertbe,konzolra,az oszloptól kb 1 m re

Meglepődtünk a költségen,a vezéreltet ezért már nem is kértük ezért.Ez mindössze tervezéssel,áfával 153 ezer volt.

Rákérdeztünk az EON nál,hisz ingyenességről beszéltek.

Az hogy nagyobbat kértünk,ez már FEJLESZTÉSNEK minősül .

Amit a kormány is hirdet,az csak a munkadijra vonatkozik,azaz magára a két vezeték vég bekötésére ,amit szép lassan 1 óra alatt el is végeztek .

Pár oldalt ha vissza olvasol,ugyan ezt írta hasonló kérdésre egy másik válaszoló is .

2018. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van 32 ampered bekötve, az EON köteles ezt éjszakain is biztosítani neked, ingyen és bérmentve! Nyugodtan kérj 32-t.
2018. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös. Nem tudom miről beszélsz. Szerintem te nem az EON-nak fizettél, hanem egy regisztrált villanyszerelőnek, aki új szekrényt csinált neked, stb. Az EON 32 amperig beköt ingyen nappalit és éjszakait, feltéve, hogy a nappali már megvan. Akárhova beköt, ha kell kiás 1km földet és beteszi a kábelt, neked nem kell fizetni egy rohadt forintot sem 32 amperig.
2018. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!