Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beszakadhat alattam a tető ha...

Beszakadhat alattam a tető ha kimászok rá?

Figyelt kérdés
Én nem gondolnám hogy ilyen gyenge lenne,de a cserepek lehet lejönnének ha nem vagyok elég óvatos. Sátortetőnk van, de az ablakomból egész kényelmesen ki lehet mászni,már ki is próbáltam. Attól nem félek hogy leesek, inkább a bogaraktól és a pókoktól. Szerintetek?

2018. ápr. 2. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen beszakadhat, és le is eshetsz. Szerencsés esetben csak a végtagjaid törnek el, rosszabb esetben lerokkanhatsz, vagy ennél is rosszabb.
2018. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a szüleimnél a tetőablakon mindig a tetőre mentem ki cigizni....simán bírt és le se estem soha.

Jelenleg a házamba örülök ha a galambok alatt nem törik szét a cserép :D májusba cserélik mert a lécek is gyengék a cserép is málik már így közel 100 évesen

2018. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De a szomszéd évenként lemossa a cserepeket és akkor egy ember kiáll rá leslagolni.. megse szakad be alatta
2018. ápr. 2. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Kevesebb duma, több tetőmászás.
2018. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
ha fél méter hó ráesne beszakadna?? akkor elég car tetőtök van.
2018. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ki mondta h leszakadna a hótól? XD

Amúgy most nem tudok mászni,túl feltűnő lenne .-.

Ezért gondoltam h megkérdezem. Tényleg régóta "álmodom" valami hasonlóról.

Pokolról odafent mi a véleményetek?

2018. ápr. 2. 20:08
 7/12 A kérdező kommentje:
*pókokról
2018. ápr. 2. 20:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Minek akarsz kimászni a tetőre?

Pókok inkább a padláson vannak, mintsem a tetőn.

2018. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sokszor éjszaka nem tudok aludni ,és már többször gondoltam rá hogy milyen jó lenne. Egy cigit is el akarok szívni és azt egyszerűbb ott.
2018. ápr. 2. 20:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Na látod, ha a havat elbírja, akkor téged is. Csak egy kis logikus gondolkodás kéne.
2018. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!