Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hatvan, Gyöngyös vagy Salgótar...

Hatvan, Gyöngyös vagy Salgótarján?

Figyelt kérdés
Hol jobb élni? A férjem arrafelé fog dolgozni (Bátonyterenye). De szeretnénk városba költözni. Van 2 gyerekünk is. Sajnos mindhárom városról sok rosszat olvastam... Tányleg ennyire rossz lenne pl. Salgótarján?
2018. ápr. 4. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát.. nem tudom most hol laktok,mihez viszonyítasz de nekem édesanyám a környékről származik így sokat jártam arra.

Nem a kedvenc környékem. Ami jó hogy Bp nincs nagyob messze és mivel az utakat csinálják hamarabb el lehet jutni.

De amúgy szerintem nincs nagyon ott semmi. Nekem unalmas, sivár (senkit sem akarok megbántani ezzel,magánvélemény).

Salgótarjánt mondanám mivel az a legnagyobb. De ha ti nem vagytok nagy(obb) város pártiak akkor nem.

Esetleg Eger?

2018. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyösön nincs semmi különösebb probléma, élhető, civilizált hely.

Viszont Bátonyterenyétől rohadt messze van ahhoz, hogy munkába járjon oda az ember.

Hatvannal is hasonló a helyzet, de ott legalább a 21-esen lehet hasítani, 3/4 óra legfeljebb kocsival, és tömegközlekedés is van.


Salgótarjánról majd más fog megalapozott véleményt mondani, én csak úgy gondolom, hogy a gettók környékét kivéve ott se sokkal rosszabb a közbiztonság, mint Pest átlagos helyein.

A gyerekek iskolatársai okozhatnak problémát.

Viszont a munkahely közelsége sokat jelent. Szóval, én vagy ezt választanám, vagy ha van ott valami rendes falu a város mellett, akkor azt.

2018. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én nyíregyházi vagyok, és mindig is imádtam ezt a várost.Jól fejlödik, minden megtalálható ami csak kell.Én is Salgótarjánra szavaznék ha nem hallottam volna annyi rosszat róla.Hát majd meglátjuk!
2018. ápr. 5. 23:52
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, de én Salgótarjánt azonnal levenném a listáról.

Voltam ott, nagyon szegény hely, tele van cigányokkal (ezt mindenféle rasszizmus nélkül mondom, sajnos nem a normális cigányokról van itt szó), az épületek elég csúnyák, piszkos.

Tarján környéke szép hely, de maga a város sajnos nagyon nem.


Hatvan szerintem szép város, és biztonságosnak is mondanám. DE ha teheted, kerüld el Újhatvan végét, amerre vezet az út Bpre.

Természetesen nincs sok lehetőséged itt, de minden alap dolog megtalálható, aminek egy városban kell lennie. Bevásárlóközpont, kisboltok, könyvtár, uszoda, szórakozóhely (pub, kocsma), télen pl korcsolyapálya a főtéren, stb.

Szerintem nem rossz kis hely, nagy része nyugis rész, városközponton kívül érződik mindenhol a kertvárosi feeling.

Arra számítani kell, hogy mivel van egy autópálya levezető szakasz Hatvanban, ezért néha nagy dugók tudnak lenni...


Gyöngyös... Na, én szerintem ezt választanám a 3 város közül.

Hatvannál sokkal több mindent találhatsz itt, pl Obi, mozi, pláza. Oké, mondjuk a plázával nem dicsekednék, mert elég béna, de legalább van.

A víztorony környékét kerüld el, nem a legjobb.

Munkavállalás szempontjából mondjuk nem valami remek, de gondolom nem lényeges nálatok.

2018. ápr. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak is! Salgótarjánt és Hatvant mi is kilőttük. A távolság egyébként nem akadály, már olyan szempontból, hogy az ember vezet inkább 15 perccel többet, de legalább olyan helyen él, ahol este is ki tud menni az utcára, és esetleg még programokat is talál. A férjem, amíg Nyíregyházán éltünk Nyírbátorba járt át minden nap, ami 40 perc volt csak oda. Ő azt mondja inkább válasszunk egy szép várost. Mi amúgy most Eger és Gödöllő között vacilálunk. Köszi mindenkinek mégegyszer!
2018. ápr. 7. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Eger mindenkepp :)
2018. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Helységnévtáblától helységnévtábláig egy óra, plusz még a vergődés a városban.

Háát, nagyon nagy fizetés kellene ahhoz, hogy én ezt végigcsináljam, éveken keresztül, télen is a havas utakon.

De hát, nem is nekem kell csinálni. :)

2018. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!