Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül Miskolcon a...

Mennyibe kerül Miskolcon a Széchenyi utcán vagy környékén, vagy a Népkertnél egy két szobás téglaházi lakás? Kb. Mekkora fizetés szükséges a fenntartásához? (szóval milyen anyagi körülmények közt lévőknek ajánlott? )

Figyelt kérdés
Valszeg jövőre költözünk és én nagyon szeretnék arra a környékre valahova. Nem feltétlenül oylan szép homlokzatú ház érdekel, lehet csúnya is xD. Ha vki jövő ősz-tél tájékán szeretné eladni otthani lakását, mondhat egy irányárat.:)
2008. okt. 29. 13:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Természesen az omlófélben lévők nem nagyon érdekelnek!:)
2008. okt. 29. 13:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a soltész nagy kálmán úton

56 négyzetméter

2 szoba, 1 konyha,toalett,fürdő, kamra meg a hozzátartozó pince,

a pince meg olyan 8nm

am.az ára 7.2 millió

ez egy msnes ismerősöm eladó lakása volt!elég gagyi lakás,láttam róla képeket,de ezt viszonyításképp írtam:D am drágábbak jóval a lakások!

2008. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én kicsit arrébb, a petneházyn lakom, 2 szoba, tégla, gázfűtés, átlagos állapotú, vagy inkább jobb az átlagnál.első emeleti:8,6millió
2008. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mennyi a rezsi?
2008. okt. 30. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
abszolút nem sok. gáz 8ezer, villanyy 3 víz 6ezer.függ persze attól is hogy mennyit vagytok otthon.
2008. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2008. okt. 31. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!