Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sundance önbarnító tejet...

Sundance önbarnító tejet hogyan alkalmazzam?

Figyelt kérdés
Nem használtam még ilyet,ezèrt szeretnék tanácsot kérni. Azt tudom,hogy zuhányzás közben testradírozok és utána egyenletesen viszem fel. Nektek mennyire vált be? Izzadáskor kopik? Vízbe,strandra lehet menni esetleg használat utáni napon? A ruhát megfogja? Arcra lehet alkalmazni? Ha igen hogyan? Milyen időközönként használjam?

2018. ápr. 13. 16:15
 1/1 anonim válasza:
Én régen használtam önbarnítókat nem emlékszem ezt a márkáte, de kesztyűvel vidd fel mert be fogja fogni a kezed szerintem annyira kopik amennyira a bőröd mindennap én ezért hagytam abba a használatukat mert pár nap után elkezdett hámlani a bőrömről amugy is...én arcra is csak simán rákentem, várd meg amig megszárad rajtad teljesen akkor nem fog be semmit (elvileg). És szerintem simán mehetsz vízbe meg napozni vele nem fog lejönni csak mondom annyira amennyire a bőröd amugy is hámlik természetesen
2018. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!