Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vajon mennyit bírhat el az ágyam?

Vajon mennyit bírhat el az ágyam?

Figyelt kérdés

Barátom jövőhéten nálunk alszik majd, most először. Az ágyamnak fém kerete van, kb 135-140 széles és 195 hosszú. Fa rácsos, a rácsok végein ilyen gumi valami van, amitől rugózik. Hosszában középen pedig olyan van végig mint például a táskáknak a szíja :D


Mindig attól parázok, hogy leszakad az ágy. Eleinte egyedül is féltem rajta, de ha fekszik mellettem valaki akkor folyton attól félek :D

Akkor is ha az 55-60 kilós testvérem fekszik mellettem. Apukám olyan 90 kiló körül van, kettőnket megbírt eddig.


A barátom meg 90-95 kiló lehet, én 77. Tehát durván 170 kilót nyomunk ketten. Sajnos az ágykeretet használtan vettük így fogalmam sincs mennyi lehet a terhelhetősége, de ez a 170kg egy ekkora ágynak vajon nagy súly? Már ha eredeti az ágyrács. Alváson kívül nem is merek mást csinálni rajta :D

Szerintetek?



2018. máj. 13. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott a padló.

De tegyetek valamit a padlószőnyegre, mert csúnya foltot tud csinálni.

2018. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Ha jól megdöngöl lehet baj,de tojjál rá.Én az élvezetet helyezném az előtérbe inkább,utána érdekelne az ágy.

Induljon a banzáj, essen szét az ágy...

2018. máj. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj!

Lesz egy nedves éjszakád, a többi majd megoldódik.

Hajrá!

2018. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na jó, de komolyan kérdeztem egyébként. Valószínűleg alvás lesz rajta csak.
2018. máj. 15. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

A puding próbája az evés.Először alszik nálatok.Minden adott a a helyzeteléshez,az ágy teszthez és azt akarod mondani,hogy egész éjjel a bárányokat fogjátok számolni?

Alig várod már és tervezel,izgulsz hogy nehogy valami balul üssön ki.

Én pedig befonom a a szemöldököm.

2018. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!