Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért süpped be az ágyam...

Miért süpped be az ágyam szülés óta?

Figyelt kérdés
Eddig két matracot kellett cserélni, mert mindkettőt kifeküdtem. Ez azelőtt nem volt így, még terhességem alatt sem, most viszont négy hónap alatt kettő is besüppedt. Babánk nem velünk alszik, úgy hogy plusz súly sincs, lefogytam terhesség előtti súlyomra, szóval nem értem. Más is van így ezzel?
2013. ápr. 12. 03:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ez elég vicces, de én is észrevettem :) pedig eddig csak apa alatt volt kifeküdve a matrac, holott pehelysúlyú. de mióta megszültem (9!nap) alattam is lyuk van.. .
2013. ápr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálunk is ez már a harmadik matrac, mióta szültem, de fura! :) Talán más pózban alszunk, mint eddig.
2013. ápr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy máshogy oszlik el a súlyunk? Mert pl nekem pont ott keletkezik a mélyedés, ahol a baba volt, tehát has- és medencetájékon. Úgy vártam már, hogy hason aludhassak és nem tudok mert homorú vagyok ha úgy fekszem. :( esetleg egy keményebb matrac megoldás lehet?
2013. ápr. 12. 09:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Off: Zsófi gratulálok! A terhesség kategóriában sok kérdésemre válaszoltál! Nekem van kínai férjem és félvér kislányom. :) Mi lett végül a baba neve?
2013. ápr. 12. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:
kislány lett, a Flóra nevet választotta Apa :)
2013. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nagyon szép név! Mégegyszer gratulálok! :D
2013. ápr. 12. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!