Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bérházban élők! Hová teszitek...

Bérházban élők! Hová teszitek az internetes rendelés miatt keletkező kartondobozokat?

Figyelt kérdés
Nem szoktunk nagyon gyakran neten rendelni, de mégis felgyűlt rengeteg kisebb-nagyobb méretű, erős, masszív kartonunk, amivel nem tudom mit szokott más kezdeni. Több órát venne igénybe széttépkedni őket, hogy ki lehessen dobni. Más ezt hogy oldja meg? :D
2018. máj. 14. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Össze lehet hajtani... úgy vannak összehajtva egyetlen kartonlapból.
2018. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom meg, hogy felgyűljön, hanem összehajtva azonnal megy a szelektívbe. :)

A helyedben minden héten kidobnék egy-kettőt, majd elfogynak szépen lassan. :D

2018. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:
100%
Egy dobozt széttépni (vagy vágni) max mondjuk fél perc, ha összehajtva sem fér a szelektívbe. Annyira sok van, hogy több órát kellene vele dolgozni? Akkor lehet, érdemes lenne eladni vagy odaadni költözködőknek például.
2018. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én most gyűjtöm mert nyáron költözök, de amúgy szét szoktam vágni és a szelektívbe teszem.
2018. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Unokaöcsém vidáman elviszi
2018. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Ennek nem tudom mi köze a bérházhoz, amúgy sniccerrel jól vághatóak és mehet a szelektívbe egészben is. Lehetőségek szerint.
2018. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!