Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tigáz gázkészülék plombálás?...

Tigáz gázkészülék plombálás? Jogszerű?

Figyelt kérdés
Nem tudom, más is járt már így esetleg? 18 éves nagyfiam volt ma otthon, mikor a Tigáz emberei jöttek cserélni a gázórát, ami rendben megtörtént. Majd a gázkészülék ellenőrzése történt, ami során megállapították, hogy az őrláng mellett(!!!) szivárog a gáz, ezért leplombálták a készüléket. Regisztrált szerelőt kell hívni saját költségen, aki gondoskodik a hiba elhárításáról. Más is járt már így? Milyen indokkal érvelhetek a szerintem nem létező szivárgásról?
2018. máj. 15. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Gázóra cserénél nem szoktak szivárgást ellenőrizni, csak a két hollandit fújják le szivárgásjelzö sprével.

Legalábbis a főgáznál nem.

2018. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Őrláng? Milyen készülék és hány éves?

Akár jogos, akár nem, gondolom nem szórakozásból tették amit tettek. A te életed, vagyonod, fogadd el. Nálam is volt olyan kicsi szivárgás gázcsőnél, rutin ellenőrzéskor derült ki. Egész más miatt hívtam egy szerelőt, alapos szaki volt. Mindent leellenőrzött, a hibát ki is javította, én hálás voltam neki.

2018. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A következő történhetett.

A gázóra felrakása után mért a gázóra,annak ellenére hogy minden ki volt kapcsolva .

Kötelességük megnézni,hol szökik a gáz .

Ez még mindig jobb,mit egy tűzi játék .

2018. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

At egész tigázos bagázs az ország szégyene!

Évek óta tele vannak az internetes fórumos a visszaéléseikkel.

Sajna,hogy nem olvastál róluk!

Egy szem gyereket otthagyni két~három minden hájjal megkent "szak"emberrel bizony rossz ómen!


Ettől függetlenül egy őrlángos készülék az maga nem a 21. század technikája...

2018. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Ha jön a tigáz, akkor minimum folyamatos kamera és 2-3 felnőtt ember tanúnak, aki minden lépésüket árgus szemmel figyeli!!!

Egy csaló banda!

[link]

2018. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!