Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fehérből rózsaszín. Mit tehetek?

Oltyán Ibolya kérdése:

Fehérből rózsaszín. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Betettem az érzékeny ruhaimat 30•-os mosatásra. Véletlenül belekerült egy rózsaszín ruhadarab és hat mikor kivettem a ruhákat nagy ideggel vettem észre ,hogy hófehér ruháim rózsaszínek . Mit tudok tenni ez esetben ,hogy vissza nyerjem az eredeti színt? Valakinek valami ötlet ?

2018. máj. 29. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Lavór, hypós víz.
2018. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erösen függ attól, hogy milyen anyagból vannak. Ha szitetikusat elkezdesz hipózni, akkor nem fehér, hanem koszos-sárga lesz az eredmény.
2018. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

"Véletlenül belekerült egy rózsaszín ruhadarab"


Nem véletlenül került bele.

Te magad tetted bele figyelmetlenül.

Legközelebb ne fészbukozz, amikor a ruháidat a mosógépbe teszed, hanem figyelj oda.

Én megpróbálnám magasabb hőfokon fehér ruhákhoz való mosószerrel + színfogó kendővel több alkalommal kimosni, hátha elereszti a rózsaszínt. Ha nem, akkor sajnos kuka, és legközelebb odafigyelsz.

2018. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mintha tudnád😂 Hát nem. Indítás előtt a 3 éves gyerek úgy gondolta nincs elég ruha így betett még párat,de persze én tettem be Facebook -ozas közben . Grat 😂👏🏼
2018. máj. 29. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!