Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Téged zavarna, ha a folyosóra...

Téged zavarna, ha a folyosóra teregetnék?

Figyelt kérdés
Családi ház, társasház (4 lakás, abból 2-ben laknak), közös udvar. A folyosóra nyílik egy ablak, arra van felakasztva egy keskeny, ajtóra akasztható teregető, mellette egy régi harmonika teregető, ami szintén keskeny. El lehet menni mellettük akár szatyrokkal a kezedben is, de tény, hogy valamennyi helyet csak elvesz. Állandóan kapom az ívet, most már érdekelne mások véleménye is. Lakásba nem teregetek 28nm-en lakunk, nem fér el.

2018. máj. 29. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Igen, zavarna, söt adott esetben meg is büntethetnek téged, mert a menekülési útvonalat szükíted be és pl. tüz esetén emiatt komolyabb bajokat is okozhatsz, meg pl. a tüzoltást is akadályozod.


A társasházban a lakásajtón BELÜL azt csinálsz, amit akarsz, a közös - ajtón kívüli - területeket nem használhatod magándologra (mint pl teregetés, tárolás, stb)


VAGY a lakásodban teregetsz, VAGY mosószalonba jársz és ott meg is szárítod a ruhákat, VAGY tisztítóba viszed.


Minden más megoldás szabálytalan, és ezért bárki feljelenthet, aminek komoly büntetés lesz az eredménye!

2018. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha van közös udvar, akkor miért nem ott teregetsz nyáron?


Gondolom kerülgetni kell őket, vagy a mosószer szaga lehet a gond. De miért nem őket kérdezed meg, hogy mi a probléma vele?

2018. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Engem nagyon zavarna, ha a személyes dolgaidat, intim fehérneműidet a folyosóra raknád. Tedd inkább az utcafrontra, ha van (ott nagyobb a nézőközönség is)!
2018. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Engem abszolút nem zavarna. Nekem az a véleményem hogy hagyni kell mindenkit élni. Remélem sose lesz olyan szomszédom mint az egyes. Tipikus jelentgető.
2018. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha simán és kényelmesen elférek mellette,nem zavarna.

Gondolom ez nem állandóan van kint.A mosott bugyik kiteregetésé legfeljebb mosolyognék,de nem akadnék ki.

Mindenkinek lehet gondja.Felújítás,stb a lakásban.Nekem is lehet.

Ilyen alapon mindenki mindenkit megszólhatna,mert biztos vagyok benne,hogy egyik ott lakó sem makulátlan.

Lehet háborúzni minden szrért,de én inkább szeretek nyugalomban élni.Ez nem,de van azért olyan ok is,amin kilehet akadni.

Vannak olyan lakók is,akik már azon kiakadnak,ha nem olyan szagút fingasz,ami neki megfelelő.

2018. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Engem aztán marhára nem zavarna, ha elférek tőle. De szerintem teregess az udvarra, napon egy óra alatt megszárad.
2018. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Egyszer-egyszer elnézném, rendszeresen nem, és jobb, ha számolsz azzal, hogy alkalomadtán a tűzoltóság is megbüntethet, mert akadályozod a menekülést. Tudom, miről beszélek, 27 négyzetméteres patkánylyukban lakunk hárman, mégis meg tudjuk oldani a teregetést az ajtón belül. Van ugyan kert, de nem szeretek kint teregetni, mert mindennek szmogszaga lesz, zöldövezet ide vagy oda.
2018. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen, de a nagyobb gond, hogy nem lehet tuzvedelmi okok miatt leszukiteni a kozlekedo helyet. Akar buntetest is kaphat a tarsashaz.
2018. máj. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!