Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Új szomszéddal hogyan érdemes...

Új szomszéddal hogyan érdemes kezdésnek viselkedni?

Figyelt kérdés
Legyek agressziv az elejen,hogy lassa hogy velem nem szórakozhat vagy legyek kedves es segitokesz?
2018. jún. 5. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél olyan, amilyen vagy.

Előbb-utóbb úgyis kiderül.

Sem a segítőkészséget, sem az agresszivitást nem lehet megjátszani. Ha megjátszod, és egy valóban agresszívvel kerülsz szembe, megszívod, nem kicsit...

2018. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kovpet ***** válasza:
100%
De mi az előzmény? Ártott neked vagy miért jön szóba az agresszív viselkedés?
2018. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Most mondjuk azt hogy csináld úgy mint a börtönben,amikor a cellájukba kisérik az új rabokat,és eldöntik ki a falkavezér?
2018. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nincs elozmény.En hirtelen haragu ember vagyok.Jo szomszedja vagyok masnak,csendben elek,szep a portam.De ezt elvarom a masiktol is.Mellettunk eddig senki nem lakott,de tegnaptol jottek ujak.Es nem.tudom hogy mi legyen az inditas..mert sokszor az a tapasztalatom,hogy ha az ember kedves es tolerans,akkor hamar a fejere nőnek!

Volt idos szomszedom,akivel udvarias voltam mindig es a vegen nagyon patkanyul es agrrssziven vis3lkedett velunk.

Azert gondoltam hogy most lehet hogy egy eros kezdest kene csinalni...infant gondolkodas tudom,de az emberek legtobbje ebbol ert...

2018. jún. 5. 10:32
 5/12 kovpet ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nálad nincs rendben valami.

Csak úgy a semmiből agresszívan nyitnál, ezzel hazavágva egy lehetséges jó szomszédi viszonyt?


Nem tudod, hogy mi legyen az indítás? Javaslom, köszönj nekik (de jó esetben úgyis bemutatkoznak majd neked, csak legyenek túl a pakoláson) és ajánld fel a segítséged, ha kell valami. Ezzel megalapozod, hogy ha neked kell, ők is segítenek majd.


Aztán ha kiderül, hogy nem rendes emberek, akkor is ráérsz bekeményíteni. Addig mi a fenének kellene, ez nem a Vadnyugat.

2018. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én köszönök a szomszédaimnak, ők visszaköszönnek és ennyi. Szerintem ez így tökéletes.
2018. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az agresszió agressziót szül.

HA így nyitsz, akkor ne csodálkozz, ha ő is keresztbe tesz neked.

Avarégetés, szalonnasütés... ha egy rossz szomszád nézi, akkor ezek tiltott tűzgyújtások, amiért fel lehet jelenteni. Hidd el, ha köcsög módon nyitsz, és csak egy kicsit tökösebb a szmszédod, azt is meg fogod bánni, hogy megszülettél, és nem az ő házára fog kikerülni az "ELADÓ" tábla hamarosan, hanem a tiédre.

2018. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Na előre sajnálom azt aki mellédköltözik. Leinformálhatta volna a környékbelieket és vehetett volna házat olyan helyen ahol normális emberek élnek.
2018. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Amennyit te nyújtasz,annyit várhatsz el is .

Biztos nem az az első,hogy veled ismerkedjenek ,de a köszönés az fontos .Alap.

2018. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma kint voltunk mind a ketten a kertben.Nem higy bemutatkozni nem mutatkozott be,de nem is koszont... Ennyit errol.
2018. jún. 6. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!