Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Reggel hány órától lehet...

Reggel hány órától lehet lakásfelújítást végezni?

Figyelt kérdés
20 perce olyan szinten hangosan fúrnak, hogy az agyam kiesik a helyéről. A kislányom (1,5 éves) még alszik és normális esetben 8-kor keltem, de szerintem pillanatokon belül fel fog így ébredni, csoda, hogy eddig nem. Jogos a felháborodásom? Fél 7-kor kezdték, ez megy hetek óta, de ez a ma reggeli brutális hangos fúrás már nálam is kiverte a biztosítékot. Jóban vagyunk az alsó szomszéddal, nem akarok balhézni, de ez azért több a soknál!
2018. jún. 6. 06:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 8-tól hétköznap, 10-től szombaton.
2018. jún. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Elvileg 7 elött nem kezdhetnék, de ha a szakember akkor jön, nem hiszem, hogy bárki is azt mondja, hogy akkor még egy órát állj itt, hogy ne zavarjunk senkit, természetesen az órabért fizetem.


A másik meg, hogy írtad is, a gyereked nem ébredt fel - és tapasztalat szerint nem is szoktak -, ez csak téged idegesít.


Gondolom, a nagy fúrással járó munkák pár nap alatt lemennek, ezt valahogy bírd ki.

2018. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Akár 7 től is lehet.A munkavállalónak is drága az ideje.

Fizesd ki neki az első órát,jah,hogy ez sem tetszene.

Ha a te lakásod lenne felújitva,azonnal megváltozna a gondolkodás módod .Ez a munka is befejeződik egyszer,kár lenne ezért össszebalhézni egy életre.

Mikor az én kislányom ennyi ídős volt,fél 7 kor már a bölcsi felé tartottunk.Sajnos nagyon sok pici gyerek van,akinek nagyon korán kell ébredni,lakás felújitás nélkül is .

De azt irtad,a zaj ellenére is milyen jól alszik,csak téged zavar.

2018. jún. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma nem érbredt fel, de ez megy hetek óta és sajnos többször felkelt már. Több lakást is megvettek a házba, nem költöznek ide, nem sűrgös Nekik, hogy fel legyen újítva. Sajnos hetek óta ez megy, mert betonig levernek mindent és ez még csak az első lakás, még hátravan a többi és ha mindegyiket ilyenkor korán fogják kezdeni annak nem fogok örülni. Nem értem miért jön ide a szakember 7 elött? Volt már, hogy 6-kor kezdték. Bocsánat, de azért, mert más gyerek fél 7-kor már a bölcsibe megy azért nekem nem megnyugtató, ha felébred.
2018. jún. 6. 08:06
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk mindenki vár 8-ig, előtte bunkóság elkezdeni. Hétvégén meg alapból nem illik hangos tevékenységet végezni, azt oldják meg hétköznap munkaidőben. De ne 6 órakor...
2018. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bence_ ***** válasza:

Tök 8 mikor jön a szakember várjon 7-ig.

Társas ház, te tolerálod, hogy dolgoznak, ő meg azt, hogy 7-kor kezd.

2018. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem normális, hogy ilyen korán kezdenek, ez a tulaj felelőssége, nem kell őket beengedni.

A 7 óra sem reális, alapesetben 8h-tól lehet környezeti zajjal járó munkát végezni, ettől a házirend sem térhet el negatív irányban.

Én ilyen esetben már szóltam az előző lakhelyen, kúltúráltan, megértőek voltak, addig csináltak mást, ami nem járt zajjal. Például elmentek anyagot venni. :-)

2018. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Ezt olvasd el:

[link]


Aztán csekkold le a ház házirendjét. Ha abban az áll, hogy 8-tól lehet felújítani, akkor beszélj velük, de szépen, konstruktívan. Ha nem használ, lehet tovább lépni.

2018. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma 5:42-kor kezdtek el fúrni! Még egy ilyen reggel és szólok kultúráltan Nekik, mert ez azért gáz. Férjemet felverték vele.
2018. jún. 7. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Először szólni nekik, másodszor nyugodtan a rendőröknek. Én már itt tartanék, az tuti.
2018. jún. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!