Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mekkora teherautó kell a...

Mekkora teherautó kell a költözéshez?

Figyelt kérdés

Albérletből költözünk albérletbe. Viszonylag kis lakásokról van szó (szoba-konyha), és mivel albérlet, nincs pl. konyhabútorunk, szekrénysorunk, gardróbunk... viszonylag kevés tehát a saját bútor. Lényegében ágy, asztal, komód, mosógép, meg a kisebb dolgok (mikró, tv és társai).

Meg hát a dobozok.

Naiv fejjel úgy képzelem, hogy ennyire, lényegében egy szobányi dologra elég egy kisebb autó, mondjuk egy 3,5 tonnás. (16 m3)


Most kértem árajánlatot, ahol az úriember mindenáron az 5 tonnás autót ajánlja. (24 m3)


Viszont nyilván ez jóval borsosabb árakat eredményez...

Valakinek van tapasztalata? Mekkora jármű kell a költözéshez?



2018. jún. 16. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Utánfutó? Legfeljebb 2 kanyar lesz. Azt is lehet bérelni.
2018. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha duplán bérelnék, ugyanott tartanék árban, mintha elfogadnám a drágább ajánlatot, értelmetlen.

Ezért vagyok kíváncsi a tapasztalatokra.

2018. jún. 16. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mérd le a cuccok m3-ét , nekem 18 jött ki rászámolással és egy 22 m3-es be fért el minden pont koppra . Teljesen szabályos platós ponyvás gép volt . Furgont nem ajánlom mert az alulról felfelé szűkül .
2018. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez mekkora lakás volt?
2018. jún. 16. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
3.5 tonnásnak is elég nagy a platója .Nálunk mivel rakódtak is,a tarifa 7 ezer volt óránként .Felpakolástól lepakolásig,és nem a km számított.
2018. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsi 36 nm , albérlet .Egy komoly szekrénysor egy ülőgarnitúra fotelok ágy székek , kartonokba ruhák kiegészítők , tűzhely , kerékpár , takarók , matrac .
2018. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, nekünk se szekrénysorunk, se ülőgarnitúránk, se foteljeink. :) Akkor jól gondoltam, hogy elég a kisebb.


Mondjuk közben már tárgytalan a konkrét dolog, mert mégse jó az az időpont, mikor mi akarunk költözni, úgyhogy kezdhetem elölről a keresgélést.

De az infók más cégnél is jól jöhetnek, szóval köszi mindenki. :)

2018. jún. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!