Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mikor illik pl egy vaterás...

Mikor illik pl egy vaterás vagy egy jófogáson hirdetőt felhívni telefonon?

Figyelt kérdés
Mikor illik a fent említett hívást kezdeményezni hétköznap? inkább hétvégén? Milyen időtájban kb, amikor úgy nem zavarnám az eladót...

2018. jún. 22. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom 8-18 óra között,hétköznap.

Ha nem "sürgős" az eladás/vétel.

2018. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudni ki dolgozott éjszakásban, ezért én inkább 4-6 között szokta telózni. Vagy ráírok, amikor válaszol-tudom hogy elérhető, na akkor.
2018. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is inkább írnék, csak arra nem mindegyik válaszol... :(
2018. jún. 22. 14:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így kb. 8-18 között szoktam.

Ha valamiért sürgős, akkor 7-20 között, legfeljebb, hogy ne tűnjek bunkónak, azzal nyitok, hogy "elnézést a késői zavarásért".

Ha magánszemélyként el akar adni valamit az ember, akkor este 8-kor is örül, hogy van vevő, és olyankor azért még nem szoktak aludni.

Ha valakinek a szokványostól eltérő alvási szokásai vannak, akkor az meg vagy kapcsolja ki a telefonját, vagy vállalja a hívásokat. Pl. ha éjszakai műszak előtt szundítok egy órát 5 körül, akkor én is ki szoktam kapcsolni a mobilt, vagy kizárom a szobából.

2018. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legudvariasabb megoldás az e-mail, azt akkor olvassa el, amikor van ráérő ideje. Vatera esetében én egyértelműen az e-mailt részesítem előnyben. Egyébként meg telefon 9-20 ó között.
2018. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkaidőben, 8-18 között nyugodtan hívhatod. Ha sos, akkor 20-ig akár.


Ne legyél kishitű, ne érezd úgy, hogy neked kell meghunyászkodnod, mert keresni mered. Ez üzlet, mindkettőtöknek. Ha tényleg el akarja adni, akkor foglalkozik a dologgal este is.

2018. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most leginkább a jófogásra értettem a kérdést, van eladó úgy ahogy akinek van az a cucca ami nekem kell, de egyik azt írja az üzenetnél, nem ő hirdeti ,hanem egy barátja hívjam fel a megadott számot,(majd felhívom), A másiknál kiírja hogy "látta" de már 3 hete nem válaszol... elég zavaró én adnám a pénzt persze vevői szemszöggel... de az emberek úgy látszik azt nem akarják eladni amivel egy picit dolgozni kell...

Egyébként műszerfal kábelköteget akartam venni, de itt a bontóban nincs olyan autó aminek olyan felszereltsége lenne aminek a kábeleiben benne van az ami nekem kell... ezért néztem a jófogást, úgy látszik tényleg nem akarják eladni, mert azzal kicsit dolgozni kell aláfeküdni stb. Bezzeg ha egy váltót vagy motorblokkot vennék, vagy karosszéria elemet, már tűkön ülnének...

2018. jún. 22. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te meg nem akarod megvenni. Ha meg akarnád, akkor nem itt nyüszögnél, hanem egyszerűen felhívnád.
2018. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia,

Én is szoktam a vaterán és a jófogáson is eladni.

Általában kiírom a hirdetés leírásában, hogy mikor.

Mivel nekem elég sok hirdetésem van ezért általában hétköznap 5-22 óraközött. Hétvégén 6-23 óra között.

De természetesen mindenkinek más az időbeosztása. Így lehet, hogy csak 4 után lenne érdemes.

2018. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!