Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megvennem?

Szerintetek érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

Elég sötét utcán lakunk ahol alig van világítás és sokszor nem lehet látni a házszámunkat így elég nehezen találnak ide akik hozzánk akarnak jönni és ezekre a napelemes házszámokra találtam így abba reménykedve hogy így talán jobban kiszúrnak minket

[link]

[link]

[link]


2018. júl. 1. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

1) A Kütyübazártól SEMMIT !!!!

2) Ha elolvasod a második linken az értékeléseket, rájössz, hogy nem veszel.

" a netes tájékoztatóban nincs információ a solar működési idejéről. pl: szürkületben. Nem is tud feltöltődni, így működése kb. sötétedés után 2 óra. Ennek megfelelően nem sok értelme van a világítós funkciónak." írja valaki.

3) Ha sötétedés utánra hívsz vendégeket, akkor azok nyilván tudják, hogy hova kell menniük. Ha nem tudják, tegyél ki egy piros szalagot a kapura, lényegesen olcsóbb.

Postás meg egyebek nem járkálnak sötétedés után, a betörőt nem érdekli a házszám.

Szerintem teljesen felesleges pénzkidobás, de te tudod!


Megjegyzem, én már attól is boldog lennék, ha vidéken ki lennének táblázva az utcák, a (nem világítós) házszámról már nem is szólva!

2018. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vedd meg. A legutolsónak a 3ezr Ft körüli ára, az reálisnak tűnik.

Nálunk is sokfelé van ilyen.

2018. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Ne vedd meg, semmit sem ér.

Tapasztalatból mondom.

2018. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Világítsd meg a házszámodat egy 1W-os led spot-tal.

Ha éjjel-nappal világít, akkor sem fogyaszt 400Ft áramot évente.

2018. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!