Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Figyelmeztető villogó lámpa...

Figyelmeztető villogó lámpa ami hangjelzést is ad létezik kapu tetejére?

Figyelt kérdés

A férjem mikor ki-beáll a kocsival, már többször nyitva feejtette a kaput.Ennek következményeként a kutyáink kimennek az utcára.

Tegnap is ez történt. Ha nem vagyok otthon, nem veszem észre a nyitva hagyott kaput, a kutyák elmentek messze,úgy kerestük őket sokáig, már majdnem megőrültem bele hogy elvesztek, vagy valakit megharapnak, vagy elüti őket kocsi, ellopja valaki, stb.Pánikszerűen rohangáltam az utcákon.

Szerencsére meglettek, de jól összevesztünk emiatt.És tudom, ez nem az utolsó eset, nem értem mikor az udvaron kiszáll a kocsiból, hogy felejti el a kaput becsukni.

Automata kapura nincs pénz, meg annál is elfelejtené a gombot megnyomni.

Ezért gondolok egy olyan lámpára, ami villog a kapu tetején és ráadásul még sípoljon, vagy valami hangot is adjon ki.



2018. júl. 9. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lètezik, illetve összeállítható is van.pl. [link]
2018. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én más irányból közelíteném meg...

Gondolj bele,-ha pl. hanalban,vagy késő este jön~megy és a hangjelzésnek a szomszédok hogy "örülnének"?


Miért nem gondolkozol olyan elektromos nyakörvbe a kutyáknak,ami -ha átlépik a kapu vonalát- pici csípésszerű áramütést ad a nyakörv. Így megtanulják,hogy nem mennek át a nyitott kapu vonalán.

2018. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-esnek köszönöm!Megnézem a lehetőségeket.

2-esnek:Azért nem gondolkodok ilyenben, mert ez állatkínzásnak minősül számomra.Ugyebár a gyerekedre sosem tennél ilyet, hogy megcsípje ha rossz helyre megy.Na hát én a kutyámnak sem akarok ilyet okozni.

Van villanypásztorunk lovaknál, néha belefutok és megcsíp, rohadt kellemetlen, még akkor is ha ez nagyobb csípés, mint a kutyanyakörves.Nem akarok ilyen rossz érzést okozni a kutyáimnak, én szeretem őket.

Nem áll ki-be sem hajnalban, sem késő este,így a szomszédoknak ez nem gond.Amúgy is ők meg hajnal 6-kor benzines fűnyíróval már nyírják a füvet vasárnap, meg valami elektromos fémfűrésszel még éjfélkor is dolgoznak, aminek éktelen hangja van/másik szomszéd/, kertszomszéd meg minden hétvégén bulizik haverokkal, sütés-ivás az udvaron, berúgnak, káromkodnak, kiabálnak, zene megy ezerrel, kert végébe a mi kerítésünkhöz lejárnak pisilni ilyenkor.Szóval mi az a hangjelzés pár pillanatig ezekhez képest, amit mi évek óta tőlük elviselünk???

2018. júl. 10. 06:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Normál villanyszerelési boltba érdeklődjél. vannak nem hangos dudák, hanem un.zümmögők,valamint sok dudát lehet mechanikusan állítani, halkabbra, hangosabbra stb. Sok van ahol több különböző hangszín, vagy dallam is lehet.

Arra figyelj, hogy kültéri legyen.

2018. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!