Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Útjavítás saját kezűleg?

Útjavítás saját kezűleg?

Figyelt kérdés
Egy zártkerti ingatlanban lakom, ami dűlő út, nem utca, meg ilyesmi, de útként nyilván van tartva, térképen szerepel, mennek is rajta azért autók. Azonban nagy huplik vannak benne, hiába írtam az önkormányzatnak, hogy szórják meg, szarnak rá nagy ívben. Nagyon drága, ha én legalább a huplikat megszórom? Mit tennétek ti? Sajnos a kocsinak ez út nem tesz jót.
2018. júl. 12. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Zárt kerti ingatlanok utjait évente egyszer köteles az önkormányzat járhatóvá tenni .Erre mindig van elkülönitett pénz .A nagy bajt abban látom,ami nálunk is van,a polgármesternek,vagy jegyzőnek nem itt van a lakása .
2018. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehát a kátyúkat fel akarod tölteni valami törmelékkel? Nyugodtan. Nem hallottam még róla, hogy ebből bárkinek bármi baja lett (mifelénk is gyakorlat).
2018. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Tehát a kátyúkat fel akarod tölteni valami törmelékkel? Nyugodtan. Nem hallottam még róla, hogy ebből bárkinek bármi baja lett (mifelénk is gyakorlat)."


Nem lehet feltölteni törmelékkel mert az közterületen való illegális törmelék lerakásnak bizonyul (nem biztos hogy ez a pontos megnevezése de valami ilyesmi).


Az egyik ismerősöm a telkéhez vezető úton akarta feltölteni a nagy gödröket tiszta földel (semmilyen törmelék nem volt benne) 1 utánfutónyi mennyiségre (0,5m3)

kapott 50eft pénzbüntetést + fel kellett szednie amivel feltöltött pár gödröt.

2018. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!