Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet sima egyszerű...

Hol lehet sima egyszerű üvegpoharat kapni? Nem készletet szeretnék, csak 2-3 darabot

Figyelt kérdés
Őő tudom hogy hülyén hangzik, de fogalmam sincs... annó tescoban vettem, de kisebb helyet szeretnék találni. Gyengénlátó vagyok, és így nincs az, hogy mászkálok és feltűnnek csak úgy egyszerűen a dolgok, és néha ilyen alapdolgokról nem tudok, pedig már egy pár éve önállóan lakom meg intezek mindent...
2018. júl. 16. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesco lakásfelszetelés részen vannak
2018. júl. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lakásfelszerelés boltokban lehet darabra kapni, illetve pl. a Pepcoban is.

Ha nagyobb hely, akkor Auchan, Tesco, Ikea.

2018. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a CBA Prima is tart, de az Auchanban is van.
2018. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Szerintem én még ilyen lakásfelszerelés boltban sosem jártam..., de utánanézek, kőszönöm a tanácsot! A Pepco is jó ötlet, azt ismerem is, csak nem tudtam, hogy vannak benne ilyesmik is.

A nagyobb boltokkal (Tesco, Auchan) az a baj, hogy iszonyu nehez nekem ott tájékozódni meg megtalálni bármit is, így emiatt sokkal jobban szeretem a kisebb boltokat, de azokat a javaslatokat is köszönöm, mostmár legalább tudom, hogy ott is van ilyesmi :)

2018. júl. 16. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!