Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Önkormányzati lakást üresen...

Önkormányzati lakást üresen kapjuk meg vagy bútorozva?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb 1-2 szobás nappalis önkormányzati lakást üresen kapunk meg bútorok nélkül?

Mert haverom elintézte, hogy kirakjonak valakit és nem szeretném más bútoraiba rakni a cuccaimat! Az biztos, hogy a wc csap meg ilyeneket kihajítom, de szekrénysorokat azért nagyobb meló kidobálni!

Ha nem üresen akkor gondolm kipakolhatom valahova elteszem aztán ha egyszer költöznék akkor vissza azt az enyémet meg viszem?



2018. júl. 27. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Akit "kiraknak", annak ki kell ürítenie a lakást. Ha nem teszi záros határideig, elszállítják a cuccát és ráverik a költségeket, a raktározásét is.
2018. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

"Ha nem teszi záros határideig, elszállítják a cuccát és ráverik"

itt felvontam a szemöldököm, mert ez azért gáz...


"a költségeket"

ja, az más...

2018. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Szegény valaki, akit kiraknak... még jó, hogy nincs tél és hó.

A vécét és a csapot költözéskor sem szokták lecserélni.

2018. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
71%
Ezt így felvállalod?
2018. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Fel hát gerinctelen ember lehet. Annyi esze sincsvhogy felfogja hogy más ezen megbotránkozik
2018. júl. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Panelban a konyhaszekrény és a gáztűzhely az, ami a lakás tartozéka, tehát az mindig is marad. Azon kívül még az előszobában, közlekedőben a beépített szekrények a lakással együtt az önkorm. tulajdona.

Bármit is teszel velük, ha kiköltözöl, köteles vagy az eredeti állapotot vissza állítani. Ez kismillió költség, és ráadásul duplán.


Egyébként pedig, ha már ilyen befolyásos haverod van, igazán elintézhetné azt is, hogy ezeket a cseréket is az önkorm. saját költségére. Nem gondolod??


Sajnálom, akiket kiköltöztetnek onnét, a helyedben igen-igen égne a bőr a képemen!

2018. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki, hogy megbotránkoztassak embereket hanem nem akartam felesleges köröket futni, hogy lessz e lakás vagy nem! Sok olyat olvasok itt, hogy valaki több évet is vár és ezért írtam ki az okát, hogy miért is biztos!


Nemtudom mit tud intézni, de én sokmindent nem akarok! Fürdőszobába minden új az biztos de azt ott is hagyom utána azonkívül meg pont, hogy nem szeretnék szekrénysorokat hanem inkább valami beépíthető polcot!

2018. júl. 28. 09:34
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Üresen kapod meg és ki kell ürítened neked is, amikor majd téged raknak ki.

Egy önkormányzati lakásba meg ne ölj bele milliókat, mert nem kapod vissza a felújítás árát kiköltözéskor!

2018. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok sokat csak ami tudom, hogy idegesítene! Pl a wc meg a csap zuhanyfej meg ilyenek amiket nem szívesen használnák más után! Aztán egy festés és csak tényleg annyi bútor amihez nem kell nyerges vontató ha költözök de azért mégis az ény szekrényembe legyenek a ruháim!
2018. júl. 28. 11:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szobabútort vinned kell, ruhás szekrénytől kezdve az ágy, asztal, szék, a konyhába az asztal, szék. Az a kevéske beépített előszobai szekrény, még arra sem elegendő, hogy a takarító eszközöket, porszívót, felmosó vödröt, ill. a másikba a nem minden nap használatos edényeidet, tartalék lisztet, stb. stb. betárold.


Az a beépített szekrény is olyan, hogy külön hátulja nincs, csak a fal, az oldala vékony dekorlemez, az ajtók azok, amik kicsit normálisabb anyagból vannak. Kár lenne kiszedni őket. Elég, ha kívül-belül átfested őket!!!

2018. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!