Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszédom hány méterre...

A szomszédom hány méterre használhat tűzrakó helyet a házam falától? Bográcsozás, grill stb. Jelenleg kb.3 méterre bográcsozik, de mivel az én házam fa szerkezetes tetővel épült, félek hogy egy szikra tüzet okozhat.

Figyelt kérdés
Még nem szóltam neki, jogosan kérhetem e hogy távolabb tüzeljen?
2018. aug. 8. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jogosan
2018. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Minél előbb szóljál neki, ha már magától nincsen ennyi esze!!
2018. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Mondj egy tetőt,amiben nincsen fa szerkezet.Most mindenki fusson a hivatalba jelentgetni ?

A szomszédod bográcsozik,és nem tábortűznél ökröt süt .

Téged nem a tűz zavar,hanem annak a füstje .

Nagyon ismert jelenség ez .

2018. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Mégis mekkora távolságot tartanál elfogadhatónak? Mi rendszeresen egy faszerkezetes terasztető ALATT bográcsolunk. Nem röpköd ott semmilyen szikra sehova.
2018. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tipikus kínlódó szomszéd. Szólj neki aztán többet nem kell hozzá fordulnod ha problémád lesz. Mert szóba se áll majd veled.
2018. aug. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem röpköd ott semmilyen szikra sehova."


Jaj, dehogynem.

Csak nappal nem látod. Próbáld ki sötétben.

Amúgy sokszor találok a saját kertemben is égett pernyedarabokat, pedig mi nem tüzelünk egyáltalán.

2018. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Amúgy sokszor találok a saját kertemben is égett pernyedarabokat, pedig mi nem tüzelünk egyáltalán."

És érdekes módon még sosem kellet hívni a tűzoltókat! NA LÁTOD!!!

2018. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az én szomszédom közvetlenül a házam tövében bográcsozik, ami felháborító! Több okból is. Kormozza a fehér falamat, tűzveszélyes.A fürdőszoba ablakom alatt csinálja a bulit , a füst, a bagófüst beszáll az ablakon. Bezárt ablaknál fuldoklom 40 fokban hülyék miatt. A dajdaj még igy is behallatszik. Mi a fenéért nem a saját háza mellett vagy a kertben bográcsozik? Nem kellene ehhez diploma, csak józan paraszti ész, de náluk ez sétálni ment.

Ha 3 méterre csinálná én boldog lennék. Most szombaton újra buli lesz, ha újr aezt csinálják, nem szólok nekik, de intézkedem.

2022. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!