Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A vályogházban még mindig hűvös?

A vályogházban még mindig hűvös?

Figyelt kérdés

Amiben vagyok az nem vályog,a ház körül le lett térkövezve még most is adja a meleget,nem tud hamarabb hűlni a ház sem ez miatt,bár nem számottevő szerintem,a sima föld sokkal jobb volt,a szigetelés meg nem is nagyon akarja kiengedni a meleget nagyon,ha meg kivan az ajtó ablak nyitva tök mindegy,meleg van,az igaz hogy hűvösebb idebent mint kint.


Van vályogházam is,eltelt két hét kánikula mégis hűvös van,40cm körüli falakkal!


A nagy vályogház ellenesek erre mit mondanak?

Nem egy kérdést olvastam itt gyakorin,és az azokhoz kommentelőket,hogy szidták a vályogházat,méghozzá szakmabeliek akik így-úgy ennyi éve benne vannak,hogy felmelegszik,meg télen se a legjobb blablabla...


2018. aug. 12. 19:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én hőségben este nyitom az ablakot és reggel csukom.

Így tartja a 26 fokot. Egyszer felejtettem nappal is nyitva, akkor felment 28-ra.

2018. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!