Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet év közbe kollégiumot...

Lehet év közbe kollégiumot váltani?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tetszik ez a koli, a nevelők nagyon gonoszak és rosszindulatúak, a szobatarsaim nem hagynak aludni és állandóan visonganak. Nem lehetünk egy szobában a barátnőimmel, másnak viszont megengedték első kérésre. Megoldható hogy meg így év elején kollégiumot váltsak? Gimibe járok amúgy nem egyetemre.

2018. szept. 3. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Annak járjatok utána hogy az adott kollégium ahol vagy éppen tartozik-e valamilyen gimihez, vagy teljesen független, tehát akármelyik suliból mehetnek oda. Csak azért írom mert ha több középsuli, és kollégium van egy városban, vagy egy környéken akkor általában beszokták osztani hogy melyik iskolából melyik kollégiumba menjenek, egyrészt azért hogy ne legyenek szanaszét, másrészt azért mert mégis legyen valami rendszeresítve.

Egyébként még gondolom 1 napja vagy ott, nem hiszem hogy olyan rossz. Én is eleinte utáltam, menni akartam, de eltelt 2 hónap és megszerettem.

Egyébként meg ne hidd hogy máshol jobb lesz.

Persze ha menni akarsz és van rá lehetőség meg lehet próbálni kérvényezni hogy vegyen át egy másik kollégium, de ez vagy összejön vagy nem.

2018. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kollégium független az iskolától. Annyiszor váltod, ahányszor akarod.
2018. szept. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!