Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a konyhából...

Hogyan lehet a konyhából kiírtani a hangyákat?

Figyelt kérdés
nem morzsára jönnek,mert mindennap összeseprek többször is,hanem a küszöbnél és a falak sarkánál vannak vöröshangyák és szárnyashangyák is.valami por vagy valami hatásos érdekelne mert a sprével az a rossz hogy csak megöli,de nem irtja ki.
2010. jún. 22. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Borax és porcukor 1-1 arányú keveréke. Azt beviszik a fészekbe is, és az utánpótlás is kinyiffan. Nem büdös, nem ártalmas az emberre, viszont a hatása tuti.
2010. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

BIOKILL-t ajánlanám.

Egyszer fújtuk be, azóta nem volt nálunk hangy.

Ennek 3 éve.

2010. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SÜTŐPOR! mindegyiket elpusztítja! :)
2010. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

eh, nálunk is volt invázió... aztán porszívóztuk ezerrel, mocskos edény nem volt kinn (max gépben), pult ragyogó tiszta... pár nap alatt elment a kedvük:P

ui: ha kisgyerek van a családban, akkor óvatosan a permetezőkkel/porokkal...

2010. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. jún. 22. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a hangyacsapda vált be. Rengeteg hangya volt hetekig, hiába csináltam bármit. 3 csapdát kitettem, és 2-3 nap alatt megszűnt a probléma.
2010. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem az sajna nem vált be,kikerülték a csapdákat:(
2010. jún. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!