Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Azoktól az ecigisekhez lenne...

Azoktól az ecigisekhez lenne kérdésem akik maguknak keverik a liquidet, több lent?

Figyelt kérdés

Szeretném magamnak keverni a liquidet, sokkal olcsóbban megúsznám így, és elvileg finomabbat is lehet otthon keverni mint amit dohányboltban megvesz az ember Próbáltam már olyan ismerős liquidjét aki magának keveri, az nagyon finom volt, így énis belevágnék.

Kettő oldalt lattam amit nagyon ajánlottak, ez az eliqua.me ,és a liquidhall.com ez a kettő közül most a liquidhall a szimpibb, mert itt találtam 30-50millis üvegcséket is, mert oké hogy gyógyszertárból be tudnám szerezni a fecskendőt, ill. 2db 10millis üvegcsém van itthon, de valami nagyobban össze kell keverni. Viszont itt liquidhallon meg az aromák nem jöttek be annyira ránézésre.

Tapasztalatokat, és tanácsokat szeretnék kérni a tapasztaltabbaktól, nem csak a boltokról, magáról a keverési folyamatról is?



2018. szept. 18. 19:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és azt hozzáteszem, nincs helyi vape shop ahol élek, kisebb városban lakom.
2018. szept. 18. 19:43
 2/13 anonim ***** válasza:
Nezz korul e-bayen, ott van sok ceg aki ad el alapanyagokat vagy jo aron izesitett liquidet is. En a vg-vape cegtol szoktam rendelni, jo izuek, es tobbfele aranyban (vg/pg) es kiszerelesben is arulnak liquideket (amit en szoktam venni, az 6x30 ml 27 fontert (kb. 10k ft)). Ez angol ceg, de biztos talalsz magyart is, hogy meguszd a postakoltseget.
2018. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Gyógyszertárban műanyag flakon van 10,20,30ml-es biztosan, üvegből 30,50,100,...egészen literes üvegig. Az üvegeket jobban ki lehet mosni, és nem marad benne az előző liquid íze, viszon cserébe drágább.

A 10és 20ml-es flakonok ára gyógyszertárfüggő, vettem már olyan helyen ahol darabja 120ft volt, de vettem olyan helyen is ahol 40ft volt.

Kezdésnek minden liquidet, amit nem ismersz max 20ml-t keverj be, ha elrontod, vagy nem tetszik, kevesebbet kell elajándékozni vagy kidobni, vagy feljavítani. Ha már tudod melyik íz, milyen arányban kellemws neked, akkor veszel 50-100ml-es üvegeket, és abban kevered.

Eliqua jó választás.

2018. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az utóbbi válasz nagyon hasznos volt, köszi szépen a tippeket! :)
2018. szept. 19. 13:35
 5/13 anonim válasza:

Ha valami eszedbe jut, kérdezz nyugodtan :)


Ami nekem jutott most eszembe, az az hogy 70/30-as alapot vegyél 70 legyen a VG, ha aromát teszel hozzá, akkor úgy is hígabb lesz, kb 60/40-es, mert az aromák általában PG alapúak. Esetleg a télre való tekintettel vehetsz külön PG-t, pici mennyiségben. Ha nikotinos alapot veszel akkor azzal számolj, hogy az aromáktól és bármilyen plusz nikotinmentes hozzávalótól gyengébb lesz a nikotin erőssége.

2018. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most rendeltem eliqua-ról, egyelőre az 50/50et próbálom ki. Ízekben nem voltan biztos, de így elsőre rendeltem pinkmant, solubtól a bubble gum, és az energy drink aromát, ezek jól hangzottak :D

Holnap bemegyek a patikába, a cuccokat is beszerzem hozzá mire ideér. Izgatott vagyok hogy hogy fog elsőre sikerülni :D olyanokat rendeltem ahol sok komment vab, leírják hogy ilyen alapban ilyen százalékban pont jó, szóval annyira csak nem tudom elrontani :D

2018. szept. 19. 18:31
 7/13 anonim válasza:
"Puding próbája az evés", majd írj hogy sikerült, csak annyira legyél türelmes legalább , ami a minimális érlelési idő.
2018. szept. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze, 3-4 napot mindenképpen várok minimum.
2018. szept. 20. 06:38
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha most kevertem be, akkor mikor lesz szívható szerinted? Reggel, este, és napközben amikor van időm megrázogatom.
2018. szept. 21. 16:22
 10/13 anonim válasza:

Ránéztem az érlelési időkre, én legkevesebb 1 hétig hagynám, ha lehet akkor tovább.

Mindenképp a Pinkman lenne az első amivel kezdenék, mert annak a legrövidebb az érlelési ideje.

2018. szept. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!