Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Azoktól az ecigisekhez lenne...

Azoktól az ecigisekhez lenne kérdésem akik maguknak keverik a liquidet, több lent?

Figyelt kérdés

Szeretném magamnak keverni a liquidet, sokkal olcsóbban megúsznám így, és elvileg finomabbat is lehet otthon keverni mint amit dohányboltban megvesz az ember Próbáltam már olyan ismerős liquidjét aki magának keveri, az nagyon finom volt, így énis belevágnék.

Kettő oldalt lattam amit nagyon ajánlottak, ez az eliqua.me ,és a liquidhall.com ez a kettő közül most a liquidhall a szimpibb, mert itt találtam 30-50millis üvegcséket is, mert oké hogy gyógyszertárból be tudnám szerezni a fecskendőt, ill. 2db 10millis üvegcsém van itthon, de valami nagyobban össze kell keverni. Viszont itt liquidhallon meg az aromák nem jöttek be annyira ránézésre.

Tapasztalatokat, és tanácsokat szeretnék kérni a tapasztaltabbaktól, nem csak a boltokról, magáról a keverési folyamatról is?



2018. szept. 18. 19:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na úgy gondoltam a pinkmannek elég időt hagytam, arra 3 napot láttam írva az érlelésre, a többit majd csak hétvégén kóstolom meg.

Hát nem tudom, nem szívtam még pinkmant, így nem tudok mihez viszonyítani, de egész finom :D Legalábbis első keveréshez képest szerintem nem lett olyan rossz, nem számítottam arra, hogy ilyen jól sikerül :D

Szerintem ezzel a 7%-kal pont eltaláltam, mert érzem hogy kicsit édeskés, de nem olyan csömör, mint az előző dohánybolti epres liquid amit vettem.

2018. szept. 25. 15:28
 12/13 anonim válasza:

Akkor eddig jól sikerült...gratulálok.

Kicsit később még simulhat, javulhat a keverés. Ritka esetekben(aromafüggő) romolhat is az íz.

Bubble gum-ra kíváncsi vagyok, mert nekem is van itthon, de még nem kevertem.

Energiaitalra meg azért, mert azt nem mertem anno venni a sok negatív vélemények miatt :D

2018. szept. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát az energiaitalról annyit, higy bekevertem, és ugyan olyan illata van mint a bubble gum-nak :D

Úgyhogy arra én is kíváncsi leszek

2018. szept. 26. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!