Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez így akkor érvényes?

Ez így akkor érvényes?

Figyelt kérdés
Szeptember végén költöztem a páromhoz Győr mellett egy kisebb faluba. Be szerettem volna jelenteni a lakcímváltozást és az önkormányzathoz irányítottak ott megkaptam a rózsaszín lakcímbejelentő lapocskát kitöltöttem , majd visszavittem és az ügyintéző közölte, hogy az átvételi elismervényt odaadja, ami 30 napig érvényes ,mint "ideiglenes lakcímkártya" még postán ki nem küldik az eredetit. Az lenne a problémám, hogy az átvételi elismervényen a lakóhelynek a régi város és utca van ráírva, ahol laktam és a Győr mellett levő falu pecsétje. Az ügyintéző szerint ez így okés. De így hogyan tudok ügyeket intézni, ha nincs rajta a jelenlegi lakcímem? :/ Gond lehet ebből? Köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 3. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen cím van az okmányokban, nem igazán számít, viszont az ügymenet érdekes. Lakcímkártyát azonnal, helyben szoktak adni. Most csináltattam, egyből odaadták az ügyintézéskor.
2018. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!