Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Nyíregyházán hol van olyan 9-10 emeletes panelház aminek a tetejére ki lehet menni?

Tudom nem túl biztonságos de válalom a kockázatot. Tudok olyan házakat aminek nincs becsukva a legfelső ajtaja? Vagy valaki ki tudja nyitni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: panelház, tető

nov. 9. 19:12  Privát üzenet  

A válaszok
Mert mit keresnél ott ? Nem véletlenül vannak lezárva .

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 9. 19:30 Privát üzenet
Ez illegális.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 9. 19:35 Privát üzenet

Mit akarsz ott?

Ha normális célod van, akkor legálisan is feljuthatsz (mondjuk filmforgatás, fényképezés, stb) ehhez a közös képviselő kell csak.

De ha le akarsz ugrani, akkor találj ki mást!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 10. 09:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem kell semmi rosszra gondolni. Dronozni, fotózni mennénk, szétnézni. Nem értem ebben mi olyan illegális.

# 4/4Időpont tegnapelőtt 11:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapest vagy vidéki városok, esetleg falu? Hajdunánáson lakok és Nyíregyházán születtem, de eszem ágában sem lenne a Pesten és Pest megyében lakni. Csak szerintem retardáltak az ottani emberek?
Hany panelhaz van Magyarorszagon?
Debrecenben panelházak mellett láttam mindenhol egy betonlábakon álló vascső szerű tárgyat ami kb 2m magas. Ennek mi a funkciója?
Nyíregyházán vannak panelházak?
A Nyíregyházán található panelházaknak a panel elemeit melyik házgyárban gyártották?
Keresek Nyíregyházán "Vegyépszer d3" háti permetező szakszerű javításához megbízható szakembert? Permet

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!