Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Büdös vaskályha?

Büdös vaskályha?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy új kis vas kályha! Ha tüzelek benne elviselhetetlenül büdös. Észre vettük hogy a festés ami rajta van és a füst csőn az meg is folyik!

Na mar most elkezdtem a füst terelő csőt vagy hogy hívják drót kefével csiszolni. Szépen jön is lefelé a csőről a büdös festék, DE!

Ha leszedem a csorol és a kályháról azzal nem csinálok bajt?

Mert olvasgattam netem, hogy ezek hőállóak. Na mármost esztétikailag van lényege vagy emiatt nem olvad el a lemez?

PLS Help!



2018. nov. 18. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az nem hőálló, ès az a füstcső talán nem kályhához való.

Mièrt olvadna el a lemez ha leveszed a festèst. Ha üzletbe vetted, èn biztosan reklamálnèk.

De kályhát, füstcsövet a magas hőfok miatt nem konkrètan festik sztem, hanem bevonatos, illetve règen grafitos vasporral csiszolták át ès lett fènyes fekete

2018. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj nem én vettem!

Én csak a használója vagyok. Egy Mávos szolgálati hazát bérlek és benne voltak ezek a kályhák. Vadonatújak. Nagyon büdös fém szaga van. Ki kell mellette nyitni az ablakot.

A csiszolásról letettem! Belülről is ilyennel van festve...

2018. nov. 18. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Tüzelj be rendesen,akkor leég,és többet nem füstöl.

A gyárban bekenik ,így védik a korróziótól .

2018. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!