Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szilveszterkor 1 napra mobil...

Kis Robin kérdése:

Szilveszterkor 1 napra mobil wc kölcsönzése mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szilveszter estére 2db mobilwc-re lenne szükség. a legolcsóbb legegyszerűbb is jó sőt az lenne a legjobb. És ha valaki tud és nem nagy fáradság neki és tudna egy linket is adni azt nagyon megköszönném :)

2018. nov. 21. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2018. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. idáig talán még én is eljutottam volna de nekem annyi gondom van csak hogy ajántalkérés nélkül nem derül ki hogy mennyi
2018. nov. 21. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kér tőlük ajánlatot....
2018. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Robin!

Lehet azért vagy ilyen tehetetlen, mert Betmen magadra hagyott?!

De egy közelítő koordinátát igazán adhattál volna (legalább megyét, vagy ha ez túl nagy kérés akkor országot/földrészt/bolygót, hogy hol is szeretnél szarni!)

2018. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Ebben a galagszisban egyáltalán?
2018. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem fognak neked 1 napra kölcsönözni. Kiszállítás, telepítés szerintem 20-30 ezer, azon felül a heti díj + a takarítás... Hát szóval találj más megoldást. Áss egy gödröt.
2018. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6: Dehogynem, van az a pénz. Bár 1-én valszeg ők sem dolgoznak, talán már 31-én sem, úgyhogy min. 3 nap lenne azaz egy nap.
2018. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!