Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezeknèl a bosch condens 2500...

Ezeknèl a bosch condens 2500 kazánok által mennyi az ideális viznyomás? A miènk 1,5bar.

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Márkától független,hidegen 1.2 re szokták állítani .

Ahogy a víz melegszik,a nyomás is megy felfelé .

2018. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is 1,2 az alapbeállítás.
2018. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segített. Hiszen nem volt ilyen kazánunk,ès nem tudom mire kell figyelnem. Azt se tudom,hogy kell,e hozzá engedni majd a nyomás hoz,vagy mit figyeljek. De köszönöm asegitsègeteket.
2018. dec. 2. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, én teljesen kezdő vagyok cirko kazán-ügyben. Amikor először elromlott, észvesztve keresgéltem éjjel kettőig a neten valami infót, hogy legyen hétvégére melegvizem..

Megtaláltam a kézikönyvet és itt, ezen az oldalon is segítettek.

Úgyhogy annyit már tudok, hogy egy-két jelzőkód mit jelent, hol lehet megnézni a nyomást és hogyan lehet után tölteni, ha szükséges. (valami miatt úgy egy-két hetente szokott csökkenni egy keveset, akkor feltöltöm 1,2-re, ami melegen 1,4 körülire megy fel)

0,8-nál már villog a jelzés, ha ezt nem veszed észre és lejjebb megy, akkor kikapcsol a kazán (az enyém legalábbis ilyen, turbós).

Ennél komolyabb dolgokhoz sajna szerelőt kell hívnom.

2018. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!