Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet azzal kezdeni valamit,...

Lehet azzal kezdeni valamit, hogy nagy belmagasságú lakásban a felső részbe megy a meleg?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy mennyire durva ez, hogy felálltam véletlen egy asztalra. És tök meleg volt ott. Lent meg kicsit fázok is. Abszurd :D Tudok ezzel bármit csinálni. Valami légmozgást kelteni vagy nem tudom. A tippem az, hogy reménytelen, de hátha.

2018. dec. 11. 19:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 figy ha valaki kérdez valamit, van egy problémája, akkor próbálj segíteni, vagy maradj csönben. ne rontsd el más kedvét magaddal. ilyen egyszerű az élet.
2018. dec. 14. 11:02
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Jaj, nem akartam elrontani a kedvedet, hiszen nem tudhattam, hogy még nem tanultátok a suliban, hogy a meleg felfelé áramlik.

Sebaj, majd felső tagozatban úgyis tanítják...

2018. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 vedd észre, hogy továbbra sem tudsz kilépni a személyeskedésből. Kérdés, hogy ha ezeket elhagyodnád a kommentjeidből úgy általában mi maradna.
2018. dec. 17. 12:58
 14/16 anonim ***** válasza:

...az, hogy NULLA az IQ-d!


VÉGE!!

2018. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az ablak fölött 10 centivel legyen az álmennyezet és nem fog hülyén kinézni.Az álmennyezet fölé rakjál 20 cm üveggyapotot, a gipszkarton fölé közvetlen a vázra pedig rakjál hőtakaró fóliát.Nem tudom mennyivel tudsz így "lejjebb jönni" a mennyezettel de szerintem ha több mint fél métert akkor már megérte.Nekem pont hogy alacsony a belmag. Egy 20 cm kellene még hogy ideális legyen de felfelé nem lehet menni sajnos.Cserébe egy db.cserékályhával fűtök 70 nmt és 21-25 fok van.Ha nincs nagy hideg rányitom a hátsó szobát is mondjuk ott már érződik hogy nincs igazán meleg.Üdv!
2018. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy így év uccsó napján is segítesz! Klassz! Legyen ilyen a köv év is! Legyen jó! :D
2018. dec. 31. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!