Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Konnektorba dugható elosztóval...

Konnektorba dugható elosztóval gond van? Van egy konnektorba dugható elosztóm, nem hosszabbító, hanem ami úgymond egy konnektorból kettőt csinál. Van rajta egy kapcsoló, amivel ki lehet kapcsolni.

Figyelt kérdés
Ma beindítottam a mosógépet, szépen elindult, és akkor láttam, hogy a kapcsoló 0 állásban van, tehát ki van kapcsolva. Minden elektromos készülék működött vele kikapcsolt állapotban is. (Korábban ilyen nem volt!) Most inkább kihúztam. Dobjam ki? Meghibásodott? Veszélyes?

2018. dec. 15. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyanitom a belseje hibásodott meg .Már előzőleg az elosztó bekapcsolt állapotban maradt .
2018. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Meghibásodott, kuka. Mellesleg az ilyen elosztókat kerülni kell, egy hulladék az összes.
2018. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Mosógépet és egyéb nagyfogyasztót tilos elosztóba dugni, mert leéghet a konnektor.
2018. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!