Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Villamyszerelést tanulnám...

Villamyszerelést tanulnám otthon jó lesz ez a könyv?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy tudtok új technológiás könyvet?


2018. dec. 23. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez már elavult, változtak a szabványok.
2018. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Kiadás éve:1977"


HAHÓ!!

Azóta eltelt már 50 év!

2018. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos alap valamiket megtudsz belőle tanulni, de az előírások megváltoztak jócskán. Ès így tanulni villanyszerelèst nem túl jó ötlet.
2018. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alapok megtanulására kiválo, de (amint a többiek is irták) változtak a szabványok. A felhasznált anyagok és technologiák is mások.
2018. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem még az alapok megtanulására is rossz. Teljesen elavult.
2018. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem, sokszor èrthetőbben vannak leírva a dolgok a règi könyvekben. A villamos alapok nem változtak. Egy lakás szerelèse most is úgy zajlik. Persze vannak új módszerek. És mèg ma is előkerül a règi szabvány, mert az kiváló volt. Aztán vannak új dolgok aminek utána kell nèzni, új könyvekben. És fontos volna egy jó szaki, mert így sokminden mièrt sötèt marad, vagy nem találják fontosnak, nem èrthető, hiányoznak az elmèleti alapok ès gyakorlat.
2018. dec. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Villanyszerelő vagyok, 3 éve végeztem rendes 2 éves iskolába jártam. Könyvünk nem volt, egy darab se, csak füzetbe írtunk, de ott is csak az elméleti részeket. Gyakorlatban tanulod meg, hogy hogyan lehet csinálni a dolgokat. Az elmélet meg jön mindig hozzá amennyi kell. Nekem szerencsém volt mindig olyanokkal dolgoztam akik értették a szakmát és lehetett tőlük tanulni, persze hülyeséget is.

Ilyen régi könyveket el kell felejteni, a mai anyagok szerelési technika teljesen más, rengeteg a gyengeáram, szóval felejtős a régi dolog.

2018. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már milyen "rendes villanyszerelő iskola" az, ahol nincs tankönyv???

Csak az ALAPSZAKMAI ismeretek könyvünk volt vagy 6centi vastag.. és akkor még hol a Mérés, Szakrajz, Elektrotechnika?

2018. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!