Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nyomtatott már valaki otthon...

Nyomtatott már valaki otthon könyvet?

Figyelt kérdés
Lassan elkészül a könyvem (regény) de sajnos nincs pénzem kinyomtattatni. Néhány példány elég lenne. Otthon még tudom oldani? Nagyjából mennyi festékre lesz szükségem? A könyv 189 pldal

2018. dec. 17. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
189 oldalt szerintem fél lábbal is ki tudsz nyomtatni, ne emiatt aggódj. Majd ki lesz. Amiatt, hogy sikeres legyen. Legyen szerencséd vele! 😉
2018. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen témában írtál? Én kíváncsi vagyok rá.
2018. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben inkább tedd elérhetővé szűk körben e-book formájában. Vagy teljesen nyilvánosan több részletet belőle és akkor meglátod, mennyire tetszik másoknak.
2018. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kinyomtatni nem elég, azt be is kell kötni, ha nem tűzőgéppel összefogott papírhalmot akarsz könyvnek nevezni. Az rengeteg munka, és az igényes végeredményhez jó felszerelésre van hozzá szükség, de lehetséges. Azonban szerintem mindennel együtt nem jönnél ki olcsóbban, mintha nyomdába mennél.
2018. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kiadatni csak nyomtatni. De úgy látszik nem igazán kivitelezhető itthon.
2018. dec. 17. 16:32
 6/7 Fulop Huba válasza:

- amit otthon nyomtatsz ki azt nem lehet nevezni könyvnek mert azt be is kell kötni (és van költség a szerszamokra és alapanyagokra ... persze egy-két technikai alap is kell a munkához ... én, a már létező folyóírataimat köttem be)

- a másik fontos dolog ami nélkül nincs könyv az a regisztrálás a rendszerbe amikor ISBN igénzelsz (nem kis összegért amit általában a nyomdák "állják") pl. [link]

2018. dec. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Orbán Csaba Ferenc ***** válasza:
Kétoldalas nyomtatóval lehet füzet(könyv)nyomtatási beállítással A5 formátumra elkészíteni. A papírköteget pontosan közében el kell vágni, és összehajtani. Így sorrendben minden A5 oldalra kerül szöveg. Egyszerű megoldásképpen össze lehet spirálozni elő- és hátlappal, megfelelő méretű(14-es, vagy ha nincs, 16-os spirállal. Így lehet viszonylag olcsón elkészíteni pár példány!
2018. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!