Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik építkeztek, tudtatok...

Akik építkeztek, tudtatok ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Pl.mdg csináltátok a villanyhálózatot,de nem vagytok villanyszerelők,de hívtatok egy vállalkozót hogy írja alá pecsételje le,de szakszerű munkát végeztetek.Sikerült valakinek így?
2018. dec. 25. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik vállalkozó vállal garanciát más munkájára?
2018. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Utcabeli a villszer.Ha ritkán is,de összejárunk.

Szinte az egész ház felújítását én csináltam,villany,víz,elektromos felújítás,nyílászáró cserék,stb.

Mondjuk ismeri,hogy miket tudok megcsinálni,így bízik bennem.

Szakmám szerint nyomdász vagyok...

2018. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt kölcsön, igy felújitást magamnak csináltam. Vagy is senkinek semmit nem kellett igazolnom.

Talán, ha találsz olyan szélhámost, akinek nem megy a vállalkozása. Jó szakember nem fog felelősséget vállalni, főleg, ha nem is ismerős.

2018. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ha mutatok egy ismeretlen szakembernek referenciát hogy csináltam ilyet és szép és szakszerűen van elvégezve,akkor van esély hogy aláírja a papírt?Pl. tetőt csinálnék az új építésű házon,haverommal,és nem jelentene fel senki.
2018. dec. 25. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Ingyen hülye lenne bárki aláírni egy vadidegennek.

Ha meg már fizetsz akkor csináltassad inkább meg vele.

2018. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is ingyen gondoltam aláíratatni a papírokat.
2018. dec. 25. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismeretlen nagyjából kizárt. Esetleg ha már nagyon a csőd szélén áll. Nem tudhatja, nem egy beugratás-e, amivel el akarják kapni.

Olyannál van inkább lehetőség, aki egy ismerős ismerőse, és az ismerős garanciát vállal rád, hogy nem lesz gond. Én is tudok ilyen megtörtént esetről.

2018. dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!