Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel legfelső szintjein...

Panel legfelső szintjein szélvihar?

Figyelt kérdés
Egy szelesebb idő mennyire érezhető? Főképp egy nyugati szobában? Gondolom jó nagy lehet, tekintve, hogy semmi védettség nincs.
2019. jan. 2. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

3 évig laktam a tizediken. Régi nyilászárók voltak, és borzalmas volt mikor fújt a szél. Télen még a fűtés se volt elég, úgy átfújt a lakáson. Sokszor olyan erővel fújt, hogy azt hittem kirepül az ablak. Mikor még eső is esett, folyton befolyt a viz az erkélyajtó alatt.

Új nyilászárókkal nincs tapasztalatom, de az biztos hogy legfelül erősebb a szél.

2019. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az szép, egy finom nyári lehűlés, szélviharral. Az se lehet semmi. Siófoki panelt nézek, ott meg pont a Balaton felől fúj a szél.
2019. jan. 3. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Panelprogramos lakásban lakom legfelső, 9. emeleten. Kutyát nem érdekli milyen idő van. Az eső kopogását hallom csak az ablakpárkányon, ha éppen odaveri a szél.
2019. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kilencediken lakom nem panelprogramos házban, közvetlen a Dunaparton, arra néznek az ablakaim, szóval szél az van rendesen, gondolom Balatonnál is hasonló lehet a helyzet. Műanyag ablakok vannak, de még így is érezhető ha úgy igazán szeles az idő. Meg persze hallható, ahogy rázza az ablakokat meg a redőnyöket. Volt, hogy a bukóra nyitott ablakot alig tudtam becsukni, úgy nyomta befelé. Az erejét az mutatja a legjobban, hogy csukott ablakok mellett egy jó kis szélviharban középen megemelkedik az előszobában a linóleum, úgy húz át az ajtó alatt. Régen elsőn laktam, ott sosem volt semmi hasonló. Igaz az nem volt vízközelben.
2019. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ezt nem is gondoltam volna, hogy a Dunaparton is ilyen nagy szél tud kerekedni. Megemelkedik a linóleum, nem semmi. Itt Siófokon is néha elnézem azokat felsőbb emeleti lakásokat, főleg azokat, amiknek nyugatra, s északra is néz ablaka, ráadásul ha még régiek is. Brrr.
2019. jan. 5. 00:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Bár tény, hogy amelyik panellakást kinéztem, az a város központban van a Balaton-parttól azért pár száz méterre. Igazából a kérdésem inkább kíváncsiság volt, még mielőtt valaki leírná, hogy nem sok értelme volt a kérdésnek. Amúgy köszönöm a válaszokat, érdekes volt számomra olvasni ezeket az eseteket! :D
2019. jan. 5. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!