Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mennyit kötötök kajára...

Ti mennyit kötötök kajára naponta?

Figyelt kérdés
Olyanokra vagyok kíváncsi inkább, aki nem főz, hanem készételt vesz, de érdekel a többi hozzászólás is.
2019. jan. 13. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteget. Sőt, most, hogy a zsemle ára is emelkedett, a Bake Rolls is 10%-kal, az ételkiszállító cég olyan 20-30 %-kal drágább, még többet. 2 főre havi 100 ezernél többet.
2019. jan. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én másod magammal (5 éves lanyom) elek és nálunk kb 45-50.000 korul van. Én mondjuk rendelni nem szoktam. Viszont a munkába szendvicset viszek és a zsemle amit veszek 45 ft. Abból legalább 4-et viszek mindig másfajta szalámival, hogy változatos legyen. Néha paprika vagy sajt is kerül bele meg ugye üdítő is kell mellé. Kb 7-800 ft ami a munkanapokon napi szintem elmegy. Főtt etelt meg eszek ha hazaérek. Ez az összeg akit írtam csak kb. Nem szoktam számolni fillérre pontosan hogy mennyit költök. De nem kevés. Sajnos minden drága.


30N

2019. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendelem az ebédet napi 850 - 1000 Ft, reggelizni nem szoktam, vacsorával együtt így kb napi 1500 Ft.
2019. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!