Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyedülálló nőként, hogyan...

Egyedülálló nőként, hogyan rendezkednél be egy másfél szobás lakásba? Melyik szobát mire használnád?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem most egyelőre a kisebb szoba a hálószobám, a nagyobb pedig nappali, de hamarosan szeretném kicsit átrendezni őket, hogy lehessen egy lakótársam, mivel egyetemista vagyok még. De ha nem lennének ilyen terveim, akkor maradna minden úgy, ahogy van, ez a legoptimálisabb szerintem. Vagy ha a nagyobb szoba méretei megengedik, akkor az lehet nappali + ebédlő egyben.
2019. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Kisebb a háló, nagyobb a nappali, és pici amerikai konyha+étkező is van 33 nm-en
2019. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tulajdonképpen legtöbbet a kis szobában laktam, mindezt csomó lakótárs mellett. Most viszont a nagyban lakom é szeretném is ezt a teret megtartani magamnak.

Viszont a kis szobára nincs ötletem.


A gardrób szoba persze vonzó, bár mostanában biztos nem lesz.


Egyelőre egy ágy, íróasztal és szekrény van ott.

De így nem annyira használható. Nem hiszem, hogy lenne értelme átvinni a laptopot és ott gépezni, mert vagy arról zenélek, vagy gépezek, mellette meg megy a tv.


Gondoltam még olvasós sarokra is, de minimálisat olvasok.

2019. jan. 23. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Háló + nappali, számomra ez így egyértelmű egy 1,5-esben, akár egyedül, akár párban laknak.

Elég kényelmetlen a nappaliban aludni szerintem, más, ha muszáj, de ha nem, akkor szerintem ez a legcélszerűbb.

De ha annyira elutasítod a háló ötletét, akkor lehet hobbiszoba (ha van olyan hobbid, ami teret igényel és nem akarsz mindig összepakolni), bár ez elég luxus egy 1,5-esben. Vagy tarthatsz valami nagyobb terráriumi / ketreces állatot, ha szeretnél. De tényleg lehet gardrób is.

2019. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A nappali lenne a nagy szoba?

Milyen bútorokat tennétek bele?


Vendég fogadásra lenne kialakítva? Vagy tv és hozzá kanapét tennétek? Vagy hogy?

2019. jan. 24. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Igen, a nagy lenne a nappali.

Az, hogy hogy alakítod ki, tőled és az életmódodtól függ.

Igen, oda tenném a TV-t és attól függően, hogy szereted nézni egy kanapét vagy két fotelt. Attól függően, hogy milyen cuccaid vannak, pár szekrényt (zárt / polcos / fiókos vegyesen.) Gondolom, itt is szoktál enni, szóval egy asztal is kell, amin ehetsz min. 2 székkel. De neked kell látnod, milyen bútoraid vannak, azok hogy férnek el és mire van még szükséged.

2019. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!