Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » HOgyan tudom hatékonyan...

HOgyan tudom hatékonyan kiszellőztetni a lakást füst után?

Figyelt kérdés

Sajna rossz villanyrezsót nyitottam meg, nem azt amin a krumpli volt hanem amin egy fa vágódeszka :(

Iszonyú nagy füst volt mindenhol, ami szerencsére már kiment, de még mindig füst szag van mindenfelé, pedig már kb. 2 órája történt.

Kereszhuzat van folyamatosan, mit tudok még tenni, hogy elmenjen ez a büdi füst szag?


2010. jún. 30. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ecetes vizes tálat kiraksz + mindent áttörölsz ecetes vízzel + függönymosás
2010. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! megpróbálom. Ha valakinek van még tuti tippje írjatok légyszi!
2010. jún. 30. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
ventillátor van?:S
2010. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Forralj ecetes vizet, és az összes mosható lakástextilt mosd ki! Moss fel illatos tisztítószerrel! Ha vannak olyan sarkok, ahol nehezen jár a levegő kereszthuzat mellett is, akkor állj oda - kereszthuzat mellett - és forgass eg ytörölköző a fejed felett, mint a szaunában!

H a ezek megvoltak, utána füstölő, párologtató. Remélem, a szemetet már levitted az égett deszkával?

Teljes megoldás a festés.

Ja, a rezsót lesúrolni!!!

Nme baj hogy füst van, lényeg, hogy nem égett le semmi! Én volt hogy kiégettem az egész elektromos hálózatot, és jött a szomszéd, hoyg lángol a padlás!

2010. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az ecetes megoldás egész hasznosnak tűnik :) köszönöm!

igen, azóta súrolok meg takarítom a konyhát, festés nemrégiben volt :( úh az most nem lesz, de remélem annyira azért nem itta be a fal a füstöt. Ventilátor sajnos nincs.

Olyan vacakul érzem most magam, hogy ilyen hülye vagyok :'(

Mindenesetre köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat!!!

2010. jún. 30. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!