Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Apróra tépett papírt is...

Apróra tépett papírt is kiválogatják a szelektív gyűjtéshez?

Figyelt kérdés

A városunkban a szelektív kukákba kell dobni a papírt, műanyagot, fémet, üveget.


Nyilván hulladékválogatóba viszik miután elszállítják.

De nem csak a nagyját?


Tehát ha apróra szoktam tépni a papírokat azt is kiválogatják a papírhulladék közé? Nem hagyják rá, ha kicsi?


Köszi!



2019. jan. 28. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

az apró papír is papír..


ismered az iskolás viccet..melyik nehezebb? egy kiló vas, vagy egy kiló libatoll?

2019. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom, valószinű nem válogatják. Üveget nem lehet, a többit viszont komolyan össze préselik.
2019. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó,

Szelektívbe háromféle megy és nem válogatják vagy csak az apró darabokat nem?

2019. jan. 28. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

:D

Őszintén én még sosem láttam olyan álláshirdetést, hogy hulladékválogató. Szerintem ez az egész egy hatalmas parasztvakítás.

De elképzeltem, ahogy a fecnijeidet bogarásszák :DD nálunk ezt a szomszéd csinálta, átnézte a szemetemet, meg rendezgette a szemeteszsákokat a kukában; nem csórók, ők rend- és tisztaságmániádok, meg "fontosak" (fontoskodók).

2019. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ahogy felénk elviszik, azt kézzel képtelenség lenne válogatni. Még az sincs elő irva, hogy dobozt, flakont kimosva. Itt ugyan azzal a géppel viszik, mint kommunikális hulladékot. Vagy is, zúz, présel. Azt max vegyi úton. Mondjuk egy olyan papirral mit lehet kezdeni, amire a mosószertől a kutyakajás doboz maradékától minden ráfolyik.

Nem értek hozzá, de nekem, úgy tűnik, a látszat a lényeg. Igy, jöhet rá az EU-s támogatás.

2019. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha azért téped szét, mert fontos adat van rajta: pár éve a Rossmannban vettem kb. 4 e Ft-ért iratmegsemmisítőt, nem tudom, szokott-e még lenni, de kereshetsz olcsón a neten. Kosara nincs, egy dobozra szoktam rátenni. (korábbi melóhelyeken mindig volt - akkor daráltunk, ma meg a felhőbe mentünk mindent, hogy megmaradjon :S).
2019. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!