Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti szóvátenétek a felső...

Ti szóvátenétek a felső szomszédnsk hogy reggel 8 kor ne porszívózón főleg ne hétvégèn?

Figyelt kérdés
Max 5 perces müvelet
2019. febr. 2. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Fölöttem minden nap porszívóznak, ha itthon vannak, és éjfél után is néha. Az a legkisebb baj velük, itt vendégeskedik minden nap a fél Experidance, és ugrálnak, hogy leszakad a födém. Szóltam 2-3-szor nekik éjfél után, hogy ezt talán ne, most úgy néz ki, csak az itt lakó fiú ugrál már éjfél után, a vendégeket elküldik.
2019. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2019. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem, viszont én meg éjfél körül porszívóznék.
2019. febr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Reggel 8-kor simán porszívózhat. Ha éjjel csinálja és zavar, akkor birtokvédelmet kérhetsz a helyi önk. jegyzőjénél, aki a zavaró tevékenység megszüntetésére fogja felszólítani, mivel az éjszakai pihenésedet zavarja.

3000 Ft-os illetékbélyeg kell a birtokvédelmi eljárás megindításához, erre van egy nyomtatvány, amit ki kell töltened. Nem árt tanuval bizonyítani az állításodat.

2019. febr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Illetlenség reggel 8kor, de nem csendháborítás. Nem biztos, hogy ami neked hétvége, az neki is az. Ha nem úgy dolgozik.

A házirendben benne kell lennie, nálatok mi érvényes az ilyen tevékenységekre.

Ha reggel 8-este 10ig lehet zajongani, akkor ez van. Ha az szerepel, hogy csak délelőtt 10 és délután 4 között, akkor úgy.


Ha éjjel vagy hajnali 5kor csinálná, aztmondom okééé igazad van....persze lehet csak valami kiborult (virágföld, összetört 1 pohár) és muszáj akár éjjel 2kor is gyorsan felszivni. De az tényleg 2 perc.

Viszont ha rendszeresen, zavaróan és a házirendben megszabottól eltérően csinálja akkor szólhatsz bele.

2019. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok a porszívózós🤗 van egy babám aki miatt muszály vagyok porszívózni 1 nap 1 szer mert mindent koszt szöszmöszt benyal .De a szomszéd kivan borulva van 3 szoba van a gyerek szobát porszívozom csak a többi helyiséget söpörni szoktam.
2019. febr. 3. 01:12
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

És a szőnyegen a szöszt fel tudod porszívózni? És minden nap új szösz jön rá valahonnan? :-o Hogy?...

Ha nem szőnyeg, akkor pedig a felmosás a nyerő.

2019. febr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök oké! De miért pont reggel 8kor?:) Valószínű a szomszéd később indul dolgozni vagy délutános, persze az meg az ő szocproblémája.

Esetleg ha 11kor porszívozol nem megoldható? Minek

rögtön felkelés után? Mitől lesz kosz az éjszaka folyamán?


Rendszeresen minden reggel 8kor, az azért elég zavaró...én vagy későbbre tolnám vagy alapból este 6 felé.


Nekemvan 2 cicém, van hogy napi 2x végig futok a lakáson porszívóval, persze ez panel itt még éjfélkor is megy a mosógép sokaknál és vasárnap hajnali 6kor már fúrnak... De én sose szoktam ilyet. 10nél előbb és este 7után csak ha nagyon muszáj, mert pl. összetört egy pohár.

2019. febr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Én valószínűleg megkérném a szomszédot, hogy kicsit később csinálja, hiszek a kulturált kommunikációban. Ő is megkérhetne engem, hogy ne a baba alvásidejében gitározzak vagy fúrjak, meg ilyesmi.

Nem tudom, mennyi idős, de ha még kúszós, akkor eleve külön játszószőnyeget tennék le neki.

2019. febr. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavarna, inkább örülök hogy rendszerető felsőszomszédom van.
2019. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!