Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Extrém hidegben hogyan lehetne...

Extrém hidegben hogyan lehetne a házat kifűteni?

Figyelt kérdés
Szinte lehetetlen, hogy itt megtörténjen, de ha ide is betörne egy -40 fokos hideg, akkor mivel lehetne a házat kifűteni? -15 -20 fokig én gond nélkül be tudom, igaz éjszaka 2x azért fel kell kelni olyankor megpakolni a kazánt. Én Siesta kályhákat alkalmaznék rá segítésként. S ti?
2019. febr. 4. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Elektromos hősugárzó, + vennék egy aggregátort, hiszen extrém hidegekben gyakran kimarad az áramszolgáltatás is, így pl. a kazán cirkója se menne, ha van olyanja.
2019. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Azt a hideget nem is érzed annyira, mert száraz a levegő, de mivel mindenki fűteni fog minden szarral, irgalmatlan büdös lesz.


Sőt, ha akkor csak alapjáraton megy a fűtésed, a csótányok is kidöglenek.

2019. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menne ezerrel a gàzkazàn, mint ahogy így is megy, ha úgy érzem.Pàrom is fàzós, lànyom kevésbé, de én meg extrémen.

Van egy vegyestüzelésű kazànunk is, de azt nem hasznàljuk, jobb a gàz, de akkor be lenne üzemelve az is.

Illetve akkor biztos nem rövidujjú pólóban lennénk itthon.

2019. febr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!